095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичні устілки для дітей

16-01-2017
Автор Lesia Bratash
Ортопедичні устілки для дітей - Babyfoot

Дитячі ортопедичні устілки рекомендуються лікарями-ортопедами для лікування і профілактики дефектів стоп. Такі вироби можна використовувати вже при перших стадіях розвитку патологій. Вони сприяють розвантаженню хворобливих областей стоп і допомагають маленьким ніжкам підтримувати правильну форму.

Ортопедичні устілки вкладаються у взуття, коли дитина багато часу проводить на ногах. Варто також пам'ятати про те, що ніжки Вашого малюка ростуть дуже швидко, тому ортопедичні устілки, як і взуття, потрібно час від часу змінювати.

Дитячі ортопедичні устілки на нашому сайті від виробника Kaps представлені двома видами. Каркасні ортопедичні устілки створені для використання при першій і другій стадіях плоскостопості, а безкаркасні - для третьої стадії.

Зверніть увагу на варусні і вальгусні устілки бренду Мемо на нашому сайті. Вони притримують ніжку в правильному положенні, захищають від мікроударів при ходьбі і забезпечують зручність малюку під час прогулянок.

Батькам варто знати, що носити ортопедичні устілки без всякої на те потреби не треба. Постійне їх використання надто сильно розслабляє склепіння стоп, що маленьким ніжкам дитини абсолютно не потрібно.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення