095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичні устілки і пристосування для стоп бренду Kaps

07-03-2017
Автор Оля
Ортопедичні устілки і пристосування для стоп бренду Kaps Babyfoot

Для лікування і профілактики виникнення дефектів стоп широко використовуються ортопедичні устілки, напівустілки, підпяточники та вкладиші. Якісні пристосування для стоп дають змогу отримати максимум комфорту під час ходьби та іншої активності, запобігають розвитку уже існуючих дефектів.

Більшість ортопедичних пристосувань для стоп у нашому інтернет магазині представлені виробником Kaps. Продукти цього бренду виготовляються у Польщі. У процесі їх створення та реалізації бере участь група талановитих інженерів і дизайнерів, які керуються досвідом визнаних науково-дослідних інститутів. Kaps отримали визнання найвимогливіших клієнтів, пропонуючи якість, інноваційний підхід та широкий асортимент продукці. Вони виробляють товари для багатьох міжнародних брендів.

Значна частина продукції Kaps йде на європейські ринки. Успіх і високі стандарти обслуговування клієнтів були досягнуті завдяки кваліфікації та досвіду співробітників, бажанню виробляти найкращу продукцію для своїх споживачів.

Дитячим стопам устілки Kaps допоможуть добре сформувати ніжку у взутті, захистять від мікроударів при ходьбі, допоможуть при плоскостопості та косолапості. Устілки виготовлені з якісної шкіри, тож нога дитини почуватиме себе максимально зручно.

Дорослі зможуть обрати ортопедичні устілки та інші пристосування проти захворювань стоп, таких як п'яткова шпора, вальгусна кісточка, болі у щиколотках, плоскостопість. В асортименті – устілки для діабетиків.

Незалежно від того, яке взуття Ви використовуєте, можна обрати необхідні ортопедичні вироби, щоби забезпечити своїм ногам відчуття безпеки. Варто пам’ятати, що дозвіл для використання устілок зможе надати лікар-ортопед, який вкаже на ту чи іншу проблему стоп та поставить свій діагноз.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення