095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичні устілки

12-12-2016
Автор Lesia Bratash
Ортопедичні устілки - Babyfoot

Ортопедичні устілки - це один з найважливіших засобів при боротьбі з плоскостопістю. Їх рекомендується починати використовувати вже при першій стадії розвитку плоскостопості. Вироби добре коректують виявлені дефекти на початку розвитку проблеми, а також запобігають подальшому їх розвитку.

Ортопедичні устілки потрібно вкладати у взуття як вдома, так і на вулиці у випадках, коли Ви відчуваєте тривале навантаження на ноги. У нашому інтернет магазині можна купити якісні устілки від виробника ТМ Kaps, які представлені в широкому асортименті. У наявності інтернет магазину каркасні і безкаркасні ортопедичні устілки. Чим ці вироби відрізняються один від одного?

Каркасні ортопедичні устілки призначені для лікування плоскостопості першого та другого ступеня. У їх складі - активоване вугілля, яке перешкоджає неприємному запаху і вологості. Ортопедичні устілки виготовлені з натуральної шкіри, тому ніжці вони принесуть максимальну зручність.

Безкаркасні ортопедичні устілки також добре впораються з вологістю. Створені для використання у випадках комбінованої плоскостопості третього рівня, ортопедичні устілки захищають стопу від мікроударів, що виникають при ходьбі, а також допоможуть вирішити проблему виникнення натоптишів.

Діти теж нерідко страждають від появи плоскостопості та інших дефектів ніг. Для вирішення проблеми підбору ортопедичних устілок подивіться на нашому сайті дитячі ортопедичні устілки Memo і Kaps. Разом з правильним взуттям вони добре підтримують маленькі ніжки в правильному положенні, полегшують пересування і сприяють хорошому розвитку дитячих стоп.

Пам'ятайте, що за ніжкою малюка необхідно стежити і в разі збільшення розміру ніг, звичайно, ортопедичні устілки необхідно міняти. Не варто забувати про регулярні консультації у лікаря - ортопеда

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення