095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичне взуття бренду Memo - запорука здорового розвитку дитячих ніг

06-04-2017
Автор Оля
Ортопедичне взуття бренду Memo - запорука здорового розвитку дитячих ніг Babyfoot

Оскільки ніжки дитини ще не до кінця сформовані, їм необхідне якісне і правильне взуття. Саме тому батьки звертають увагу на ортопедичні вироби, які відповідають вимогам створення взуття, які максимально позитивно впливають на зростання дитячих ніг.

Ортопедичне взуття бренду Memo є лікувально-профілактичним. У ньому батьки знаходять характеристики, які дозволяють переконатися в європейській якості виробів і відповідальній роботі виробника. Які ж це характеристики?

Перш за все - жорсткий задник. Він формує правильне положення ніг малюка при ходьбі. Батьки можуть підібрати дитині взуття з різною висотою задника в залежності від ступеня розвитку проблем ніг.

Частина моделей цього бренду мають каблук Томаса. Він дозволяє регулювати навантаження на стопи і правильно розподіляти його. Варто зауважити, що неправильне навантаження на стопи ніг - не тільки дитяча проблема. Щоб уникнути захворювань ніг в будь-якому віці, необхідно звертати на це увагу.

Звичайно, при виборі взуття велику кількість уваги приділяють матеріалу, з якого воно виготовлене. У нашому випадку - це натуральні матеріали, які дозволяють ніжкам дихати.

Особливості взуття

Дитяче ортопедичне взуття Memo надає батькам цілу систему догляду та спостереження за дитячою стопою. У неї входить можливість діагностики здоров'я стоп малюка - завдяки спеціальній підошві, розбитій на зони, за якими здійснюється контроль за розвитком ніжок.

Ще один крок, який сприяє підтримці здоров'я ніг для Вашого чада - профілактика. А при виникненні проблем з ніжками, взуття надає терапевтичний ефект. У разі розвитку деформацій ніг разом з взуттям використовують спеціально підібрані ортопедичні устілки.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення