095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Осінь, домашні вправи для ніг малюків

06-11-2016
Автор Lesia Bratash
Осень, домашние упражнения  для детских ног

У блозі ми не раз переконували, що догляд за розвитком ніг потрібен з самого раннього віку. Зусилля окупляться - належна профілактика заощадить страждання дитини, а батьки - занепокоєння і гроші для лікарів. Роботу по нормальному розвитку ніг і відносини дитини до цього слід починати з вибору фізичних вправ. Це не варто розглядати як важкий обов'язок, а як інвестиції в майбутнє і ... веселощі. Просто у вашому повсякденному житті з'явилося трохи фізичних вправ. Це буде корисно не тільки для ніг. Далі ми розповімо про вправи і розваги, які прищеплять в дітях любов до фізичної активності!

Перша вправа виконується сидячи і має назву "художник". Художник створює образи різних дрібних предметів, розкиданих на підлозі. Дитина сидить на килимі, а ми ставимо перед нею камені, каштани, гудзики, в загальному, все, з чого доведеться організувати картину. Тепер в гру вступає уява. Завдання, яке ми ставимо художнику - створювати задуману нами картину за допомогою ... ніг. А ось руками допомагати собі не можна!

У наступній вправі ми не виходимо з ролі художника. На цей раз потрібен класичний набір - папір і кольорові олівці. Діти повинні зробити певну річ, але, звичайно, пішки. Оскільки ця частина тіла не так ефективна, як руки, ми повинні подбати про наявність м'яких кольорових олівцях, які не вимагають занадто великих зусиль. Наперед попередьте дитину про «формат» картини, щоб уникнути зіпсованого статі.

Остання вправа для двох і більше осіб. Сядьте з малюком обличчям один до одного. Візьміть не дуже великий, досить м'який м'яч і просто ... киньте його собі в ноги. Спіймати м'яч на льоту буде нелегко, але весело. Підбирайте м'яч з підлоги і відкидайте його іншій особі без використання рук, тільки ногами.

Наведені вправи будуть вельми доречними тепер, коли холод і дощ не завжди дозволяють грати у дворі. Дитина навіть не помітить, що її гра - це насправді дуже ефективне фізична вправа!


Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення