095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Осінні моделі взуття від Memo

28-10-2016
Автор Lesia Bratash
Осінні моделі взуття від Memo - Babyfoot

Для багатьох з нас осінь асоціюється не тільки з опалим листям і першою частиною навчального року, а й з холодними ранками, вітром і дощем. Хороша якість взуття в цю пору року особливо важлива. Коли малюк буде збиратися в школу або дитячий садок, Ви не будете турбується про безпеку його ніжок. Але яке взуття підходить для дітей в так званий перехідний період?

Хорошим вибором стануть демісезонні черевики Memo Karat. Наявність липучок дозволяє швидко і ефективно змінювати черевики після приходу додому або під час збору в школу, садочок. Ще однією чудовою характеристикою є додатковий захист від подряпин на носках взуття.

Ортопедические кроссовки для детей Memo Polo

Модель Polo є прикладом лікувальних ортопедичних кросівок, яке підходить і для використання, і для профілактики / корекції. Що це означає? З одного боку, воно відмінно підходить для щоденного використання восени. З іншого боку, якщо у дитини є певні проблеми в області стоп, ви можете підібрати їй ортопедичні устілки. Тому взуття від Memo грає роль і звичайного, і ортопедичного взуття.

Ортопедические туфли для девочек Memo Princessa

Наступна категорія взуття легша, ніж перераховані вище. Восени не завжди ллють дощі або бушує вітер. Моделі Princessa - відмінний вибір для дівчаток. Ортопедичні туфлі з липучками і звичайним типом підошви ідеально підходить для активного відпочинку та приємного проведення часу. Порадуйте свою маленьку принцесу хорошими туфельками!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення