095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Основні правила ранкової зарядки

07-12-2016
Автор Lesia Bratash
Основні правила ранкової зарядки - Babyfoot

Люблячі мама і тато намагаються розвивати свою дитину як в інтелектуальному, як і в фізичному плані. Для того, щоб Ваше чадо було активним з самого ранку, збиралося на навчання з приємним настроєм і з дитинства полюбило активний спосіб життя, радимо зробити ранкову зарядку не нудним зобов'язанням, а щоденним веселим ритуалом, в якому братиме участь вся сім'я. А ми підготували для Вас кілька правил, які зроблять її ще кращою.

1. Займайтеся разом з дитиною. Тільки так. Бувають ситуації, коли мама або тато, сидячи на дивані або займаючись своїми справами, починають повчати малюка і в такому тоні намагаються змусити його займатися фізичними вправами. Це не працює. Покажіть дитині приклад як друг, надайте йому можливість весело провести час.

2. Перед зарядкою кімнату потрібно провітрити, тоді вправи будуть даватися легше, та й атмосфера стане зовсім іншою.

3. Якщо це дозволяють можливості, виділіть в кімнаті окреме місце для фізичних занять. Гарна ідея - поставити там спортивний інвентар для дитини або купити вироби, які розвиватимуть його фізично. Що стосується таких виробів, у нас на сайті Ви зможете знайти якісні різнокольорові фітболи. Вони широко використовуються багатьма батьками, оскільки дозволяють займатися діткам, не приносячи негативних наслідків, добре розвивають гнучкість і координацію. Такі вироби можна використовувати всією сім'єю, включаючи бабусю і дідуся. Крім того, заняття з фітболом - чудовий спосіб провести час.

4. Напевно про це знають всі, але не забудьте навчити малюка - на повний шлунок зарядку робити не можна. Якщо дуже хочеться їсти, на допомогу прийде склянка води.

5. Регулярність - ось показник ефективності. Щоденні вправи не тільки зроблять дитину міцнішою, але й дозволять з дитинства розвинути силу волі.

Сподіваємося, що ранкова зарядка принесе Вам безліч хороших емоцій і дозволить поліпшити якість життя. І, найголовніше, пам'ятайте, що починати займатися зарядкою не пізно в будь-якому віці

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення