095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Основні переваги сну для Вашої дитини

25-02-2017
Автор Оля
Основні переваги сну для Вашої дитини Babyfoot

Сон – це запорука активності дитини та її повноцінного розвитку. Дуже часто ми ігноруємо правила хорошого сну, такі як його 8-годинна тривалість чи використання правильної подушки. Насправді сон не варто пропускати чи зменшувати його важливість для нормального функціонування організму, тим більше організму дитини. Провітрена кімната перед сном, якісна ортопедична подушка та зручне ліжко – це ті речі, які посприяють максимальному відпочинку.

Для дитячого організму сон є надзвичайно важливим. Тому плануйте разом із дитиною такий розпорядок, при якому він чи вона матиме достатньо часу відпочити. Адже саме сон надає безліч додаткових переваг:

1. Сон сприяє росту.

"Гормон росту, в першу чергу, секретується під час глибокого сну," говорить Джудіт Оуенс, доктор медичних наук, професор медицини сну в Національному дитячому медичному центрі у Вашингтоні, округ Колумбія. Для дитини ця перевага є особливо цінною.

2. Сон допомагає серцю.

Діти з розладами сну страждають від надмірного збудження мозку у нічний час. Їх рівень глюкози в крові і рівень кортизолу залишається підвищеним. В майбутньому це може посприяти розвитку діабету, ожиріння і навіть хвороб серця.

3. Сон впливає на вагу.

Коли ми з’їли достатню кількість продуктів, наші жирові клітини створюють гормон лептин, який сигналізує організму припинити їсти. Позбавлення сну може вплинути на цей гормон, тож дитині важко буде відмовитися від надмірної кількості їжі. У майбутньому це може призвести до ожиріння.

4. Сон знижує ризик травм та емоційних сплесків.

Недостатня кількість сну робить дітей незграбними та імпульсивними, змушуючи дратуватись через найменші дрібниці. У такому стані діти не завжди можуть добре подбати про себе та виконувати ті завдання, які перед ними поставлені.

5. Сон підвищує якість навчання

Під час сну мозок дитини безперервно працює. Фахівці стверджують, що денний сон працює особливо добре для дитячої пам’яті. Нейробіологи з Університету штату Массачусетс обрали для свого експерименту 40 дітей-дошкільнят. Одного тижня діти дрімали кожного дня, а наступного тижня перестали це робити. У перший тиждень якість запам’ятовування інформації була набагато вищою.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення