095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Основні причини появи плоскостопості у малюка. Лікування плоскостопості

19-02-2017
Автор Оля
Основні причини появи плоскостопості у малюка. Лікування плоскостопості Babyfoot

Відомо, що після народження стопа малюка на вигляд має плоску форму. Згодом вона набуває своїх обрисів і формується протягом років.

Проте, проблему плоскостопості визначають вже у віці 5 років. І ознак, які призводять до цього захворювання, досить багато. А саме:

1. Неправильне взуття. Незручне взуття не за розміром, чуже взуття, яке вже використовував інший малюк, черевички, виготовлені у невідповідності до стандартів правильного взуття можуть сильно зашкодити розвиткові ніжок. Для того, щоб полегшити нелегку задачу підбору взуття, виготовляється ортопедичне взуття для дітей. Воно відповідає основним стандартам правильного взуття (жорсткий задник, гнучка підошва, якісні дихаючі матеріали), зручно фіксує ніжку дитини, допомагаючи йому чи їй активно рухатися.

2. Рахіт - недостатня кількість вітамінів в організмі призводить до ослаблення м'язів стоп, що є основною причиною розвитку плоскостопості.

3. Надмірна вага. Причина - занадто велике навантаження на стопи, від чого вони набувають плоскої форми.

4. Плоскостопість як результат травматичних ушкоджень, переломів.

5. Плоскостопість як результат паралічу м'язів.

6. Вроджена плоскостопість - спостерігається рідко, вимагає хірургічного втручання.

Для лікування плоскостопості у дитини використовують гімнастичні комплекси, купують масажери, валики. Добре впливають на стан ніжок розслаблюючі ванночки.

Зрозуміло, лікування плоскостопості проходить під пильним контролем лікаря. Саме він консультує батьків і дає дозвіл на покупку тих чи інших виробів або засобів для лікування малюка.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення