095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Основні причини розвитку плоскостопості у дитини. Дитяче ортопедичне взуття

30-12-2016
Автор Lesia Bratash
Основні причини розвитку плоскостопості у дитини. Дитяче ортопедичне взуття - Babyfoot

Плоскостопість, або зниження склепінь стопи у дитини вимагає негайної реакції батьків. Консультації у лікаря, спеціальна гімнастика і правильне дитяче ортопедичне взуття - перші кроки до боротьби з плоскостопістю. А щоб уникнути такої проблеми, необхідно усувати або запобігати можливі причини її появи (зрозуміло, при виключенні вродженої плоскостопості). Тому сьогодні ми перераховуємо основні причини появи плоскостопості у дітей:

1. Рахіт - недостатня кількість вітамінів в організмі робить м'язи слабкими, нездатними добре утримувати вагу тіла.

2. Зайва вага - основна причина статичної плоскостопості. Стопа також не витримує занадто великого навантаження і ущільняється.

3. Перенесені травми і переломи - ось причина травматичної плоскостопості. Слідкуйте за тим, щоб Ваша дитина гралася в безпечному місці, особливо це стосується ігор на вулиці з друзями.

4. Неправильне взуття може не тільки доставити дитині незручності, але і нашкодити, провокуючи виникнення плоскостопості. Більшості батьків відомо, що найкращим вибором для своєї дитини стане дитяче ортопедичне взуття. Справа в тому, що такі вироби працюють не тільки як лікувальні, але і як профілактичні, тому здатні перешкодити розвитку плоскостопості.

У холодну пору батьків також порадує зимове дитяче ортопедичне взуття. Підошва з зимовим протектором буде забезпечувати хороше зчеплення зі слизькими поверхнями, щоб допомагати дитині уникати травм. Жорсткий задник, тепле хутро, закруглений носок і відбивачі для нічного періоду сподобаються і Вам, і Вашій дитині.

Таке якісне ортопедичне взуття можна купити в нашому інтернет магазині. Давайте вибирати для своїх малюків найкращі продукти.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення