095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Основні причини вростання нігтів у дитини

27-08-2017
Автор Оля
Основні причини вростання нігтів у дитини Babyfoot

Врослі нігті можуть бути не тільки дорослою проблемою. На жаль, випадки вростання нігтів спостерігаються у малюків. Врослий ніготь викликає відчуття болю і заважає дитині під час пересування Пошкоджений ніготь вимагає лікування, якщо воно не буде отримане, шкіра навколо може запалитися або загноїтися, що значно посилить проблему.

Якими причинами зумовлене вростання нігтів?

1. Плоскостопість

2. Травми

3. Наявність грибка

4. Рахіт

5. Авітаміноз - оскільки організм відчуває нестачу, нігті стають досить тонкими, ламаються, мають нерівні краї. Це може спровокувати вростання.

6. Неправильно підібране взуття. Якщо дитячі черевики здавлюють пальці, нігті стискаються і це може стати причиною їх вростання. Взуття також не може бути занадто великим, «на виріст».

Правильне дитяче взуття повино бути виготовлене з натуральних матеріалів, які дозволять шкірі дихати і посприяють випаровуванню вологи. Черевики повинні бути достатньо широкими в області носка - не здавлювати пальчики.

7. Генетичні особливості. Це дуже рідкісний випадок, при якому ріст нігтьової пластини спрямований вниз, а не вперед.

8. Неправильний догляд за нігтями. Якщо нігті на руках ми підстригаємо, роблячи округлу форму, то на ногах їх потрібно обрізати в формі «лопатки», не зрізаючи краї.

Нігті лікують і в домашніх умовах, і за допомогою медикаментозного лікування.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення