095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Переломи і вивихи кісток у дітей молодшого віку

23-02-2017
Автор Оля
Переломи і вивихи кісток у дітей молодшого віку Babyfoot

Чому батьки хвилюються за своїх малюків, коли ті лазять по деревах, катаються на гойдалках або стрибають? Тому що їх організм ще не до кінця сформований і здається нам досить крихким. А падіння призводить до переломів і вивихів. Діти не можуть до кінця подбати про свою безпеку в такому ранньому віці, тому стежити за їх фізичною активністю - це правильний підхід. Проте, дитячі кістки насправді набагато сильніші, ніж здаються на перший погляд. Однак ризик виникнення неприємних ситуацій є завжди.

Кістки дитини важко зламати. Незважаючи на це, діти часто зустрічаються в лікарнях з ногами або руками в гіпсі. Такі ситуації відбуваються спонтанно з дітьми, які багато рухаються, вибирають ризиковану активність і не хвилюються про свою безпеку. Для того, щоб зламати кістку, потрібне дуже сильне навантаження. Наприклад, на ковзанці діти часто падають без негативних наслідків. Переломи найчастіше відбуваються після падіння зі значної висоти, наприклад, з дерева, або в результаті впливу надмірної сили (зіткнення з асфальтом після падіння з велосипеда).

Під час лікування вивихів і переломів дитина повинна знаходитися під регулярним наглядом лікаря. Для реабілітації кінцівок рекомендують використання ортопедичного взуття. Ортопедичні черевички, босоніжки і інше взуття для малюків використовують також як профілактичну взуття проти деформацій ніг.

Найчастіше переломи плечової кістки і ліктя відбуваються після падіння з гойдалки і подібних випадках. У той час катання на лижах і велосипедах призводять саме до травм ніг.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення