095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Перше взуття для малюка - яким воно має бути?

14-11-2016
Автор Lesia Bratash
Перше взуття для малюка - яким воно має бути?

Для багатьох батьків покупка першого взуття - дуже непростий етап. Хочеться купити дитяче взуття, яке буде відповідати всім вимогам ортопедів і естетично приваблювати малюка. На сьогоднішній день існує безліч виробників дитячого взуття. І дуже легко загубитися в цьому різноманітті пропозицій. Ми розповімо Вам про те, яким має бути ортопедичне взуття для дітей, щоб принести Вашій дитині тільки користь з новою покупкою.

Коли саме варто задуматися про придбання дитячого взуття?

На цей рахунок немає однакової думки, але більшість лікарів все ж вважають, що в перші півроку життя дитина може спокійно обходитися без взуття. У цей час батьки можуть придбати пінетки або маленькі тапочки, але вони повинні бути максимально м'якими!

Як тільки Ваш малюк починає ходити, для нього вже повинне бути приготовлене взуття.

Важливо! Дитяче взуття, особливо ортопедичне, повинне бути нова, а не отримане в подарунок друзями або родичами. Оскільки на старому залишаються «сліди» використання попереднім малюком, взуття стає адаптоване під свого споживача.

  • Дитяче взуття повинне бути виготовлене з натуральних матеріалів і дозволяти шкірі дихати.
  • Зверніть увагу на підошву - вона повинна бути гнучкою, але згинатися на 1/3 частину, а не зовсім вже навпіл!
  • Обов'язкова наявність жорсткого високого задника і закритого широкого носка, щоб запобігати ударам пальців ніг.
  • При виборі розміру вибирайте взуття, у якому в запасі є 1.5 см, щоб малюк відчував себе комфортно і ніжку нічого не стискало.

Якщо Вас цікавить якісне дитяче ортопедичне взуття (оскільки воно використовується як в профілактичних, так і в лікувальних цілях), радимо звернути увагу на виробника Memo, представленого на нашому сайті. Великий асортимент дитячого взуття, яке повністю відповідає всім характеристиками, наведеними вище, а також має безліч інших плюсів, вже не перший рік робить дітей щасливими!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення