095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Плоскостопість у дитини – що робити?

28-02-2017
Автор Оля
Плоскостопість у дитини – що робити? Babyfoot

Якщо Ви стурбовані розвитком здорових стоп свого чада, знайте - Ви не самотні. Питання правильного формування дитячих ніжок часто стає джерелом батьківських хвилювань. Зрештою, таку проблему як плоскостопість не варто ігнорувати, адже з часом вона може завдавати дитині болю та впливати на її спортивні здібності. Плоска стопа потребує лікування на ранній стадії, адже ніжки дитини ростуть та розвиваються дуже швидко.

Слід зауважити, що від самого народження стопи дитячих ніг з вигляду мають плоску форму, з часом вона повинна набирати своїх обрисів. Дати характеристику стану ніг малюка зможе лікар-ортопед. А батькам радять регулярно оглядати дитячі ніжки та слідкувати за вибором зручного взуття.

Зараз батькам легше прийняти рішення про покупку правильного взуття для свого малюка – популярними стали дитячі ортопедичні черевички, босоніжки, чобітки та інше лікувально-профілактичне взуття. Чим такі вироби допоможуть дитячим ніжкам?

Дитяче ортопедичне взуття добре фіксує ноги малюка, запобігаючи появі різноманітних деформацій та дефектів. Окрім того, воно використовується під час розвитку захворювань ніжок, плоскостопості та косолапості.

Лікування плоскостопості передбачає регулярні консультації у фахівця та дотримання його порад. Найчастіше з боку лікарів рекомендується використання ортопедичних устілок, виконання спеціальних фізичних комплексів вправ. Добре впливають на стан стоп під час плоскостопості ванночки для ніг та масаж.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення