095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Чому дітям потрібне ортопедичне взуття?

25-06-2017
Автор Lesia Bratash
Чому дітям потрібне ортопедичне взуття? Babyfoot

Вже не один рік спеціально розроблене ортопедичне взуття для дітей рекомендується використовувати у випадках плоскостопості та інших деформацій ніг. Неправильне взуття може суттєво вплинути на розвиток стоп у малюка та призвести до порушень їх правильного розвитку.

Протягом багатьох століть було відомо, що ноги, які перебувають у своєму природному стані на перших етапах життя людини, розвиваються краще. Дослідники у різних частинах світу визначили декілька специфічних особливостей, знайдених у тих , хто виріс без використання взуття:

- відсутність деформацій стопи;

- відмінна мобільність, особливо в передній частині стопи;

- ріст і розвиток ніг без відхилень.

У досліджуваних групах, всі спостережувані рідко носили взуття, і більшість проблем стопи були наслідком травми або інфекції. Дитячі деформації ніг, особливо захворювання плоскостопості були досить рідкісні. На противагу цьому, в розвинених суспільствах, таких як наше, взуття носять з ранніх етапах дитинства, в підлітковому віці і в дорослому житті. Проте неправильний вибір виробів і недбалість з боку виробників провокують розвиток дефектів дитячих стоп. У сучасних умовах ми не можемо дозволити малюку постійно бігати босоніж, тому варто звернути на ті ознаки взуття, які визначені спеціалістами як правильні для росту та розвитку ніг малюка.

Отже, які характеристики має мати правильне взуття?

- невисокий каблук – створений для того, щоб забезпечити правильний розподіл ваги, розвитку правильної постави, і запобігти утворенню дефектів. Хорошим вибором стане взуття з каблуком Томаса, що найкраще сприятиме розподілу навантаження на стопи;

- гнучка підошва - не обмежує рух, що сприяє розробці нормальної сили ніг і рухливості;

- якісні матеріали – шкіра малюка повинна дихати.

Ортопедичне взуття для дітей високої якості шукайте в асортименті нашого інтернет-магазину Babyfoot. Вироби польського бренду Мемо створені з турботою про чутливі дитячі ніжки і забезпечать їм профілактику, а в окремих випадках і лікування дефектів.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення