095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Чому моя дитина погано спить?

20-11-2016
Автор Lesia Bratash
Чому моя дитина погано спить? Ортопедичні подушки Qmed

Здоровий сон дуже важливий, адже він впливає на працездатність, навчання, відносини з оточуючими, забезпечуючи дитину енергією на весь день.

Деякий види порушення сну вимагають термінового реагування з боку батьків. Йдеться про такі проблеми як:

  1. Парасомнія - постійні збої фаз сну, зайва активність, іноді «лунатизм»;
  2. Гиперсомнія - тут все навпаки - дитина занадто багато спить, її активність знижена. Такий стан найчастіше викликають стреси. У подібних випадках слід проконсультуватися у лікаря. Виявивши причину проблеми, вирішувати її потрібно за допомогою порад і рекомендацій фахівця;
  3. Порушена регулярність сну - в цьому випадку необхідно просто виправити розпорядок дня дитини і перетворити його в гарну звичку.


Що може посприяти хорошому сну?

1. Правильна подушка. Як відомо, вона не повинна бути занадто високою або занадто плоскою. Слід підібрати правильну величину і склад подушки. Останнім часом велика кількість людей купують ортопедичні подушки, усуваючи таким чином ризик підібрати неправильний матеріал і склад. Ну а для алергіків ортопедична подушка - це справжній порятунок і гарантія спокійного сну. Хороша ортопедична дитяча подушка забезпечить правильне положення голови під час сну, усуне втому, дискомфорт, поліпшить кровообіг мозку. Таку подушку Ви можете купити на нашому сайті від бренду Qmed. Спеціальна анатомічна форма підтримає голову в найбільш вигідному положенні і забезпечить зручність на всю ніч.

2. Розпорядок дня. Як ми вже говорили раніше, правильне планування справ допоможе знаходити потрібну кількість часу як на навчання і дозвілля, так і на відпочинок.

3. Склянка теплого молока або чаю ввечері налаштує дитину до сну і розслабить її.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення