095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Чому ми радимо Вам вироби бренду Kaps

01-01-2017
Автор Lesia Bratash
Чому ми радимо Вам вироби бренду Kaps - Babyfoot

Kaps є виробником високоякісних виробів для просочення і очищення взуття всіх видів матеріалів, зручних ортопедичних устілок, шнурків, та інших аксесуарів, що пов`язані із взуттям. Всі продукти виробляються в Польщі. В процесі їх розробки та реалізації бере участь група молодих, талановитих інженерів і дизайнерів, підтримуючи досвід визнаних науково-дослідних інститутів.

Kaps отримали визнання найвимогливіших клієнтів, вигравши якість, інновації та широту діапазону багатьох відомих, міжнародних брендів.

Значна частина такої продукції йде на європейські ринки. Успіх і високі стандарти обслуговування клієнтів впливають на власні заводи виробника, склади, логістику, кваліфікованих і підготовлених трейдерів. Ми запрошуємо Вас ознайомитися діяльністю цього бренду ближче, щоб у майбутньому не сумніватиcя у правильності вибору необхідних виробів.

У нашому інтернет магазині можна знайти ортопедичні устілки, підп’яточники, напівустілки як для малюків, так і для дорослих. Їх можна використовувати для відкритого і закритого типу взуття. Ортопедичні устілки допоможуть Вашому малюку правильно сформувати положення ніжки, боротися з різноманітними дефектами, уникати втоми і отримувати більше можливостей для активного способу життя. Ще одна хороша характеристика виробів Kaps – вони сприяють зникненню вологи і неприємного запаху.

Дорослим споживачам виробник також має що запропонувати. Наприклад, ортопедичні напівустілки, які підійдуть для взуття з каблуком, допоможуть підтримати ногу, забезпечивши захист проти мозолів та натоптишів. Шкіряні, гелеві, силіконові підп'яточники – найкращий захист для Ваших ніжок, що стоїть на рівні з правильно підібраним взуттям.

Покупка виробів хорошого бренду – це вияв турботи і любові до себе. Проте не забудьте порадитися про свої рішення з фахівцем

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення