095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Чому так важливо обирати для своєї дитини правильне взуття?

23-10-2017
Автор Оля
Чому так важливо обирати для своєї дитини правильне взуття? Babyfoot

Ноги дитини дуже делікатні і ніжні. При цьому ростуть вони доволі швидко, а нам залишається лише відслідковувати їх розвиток і час від часу вибирати зручні взуттєві вироби для малюка.

Коли дитина починає ходити, черевики, обрані неналежним чином, загрожують розвитком неприємних дефектів. В період формування дитячого організму важливо звертати увагу на головні характеристики взуття, а вже після цього купувати його. Доросла людина може помітити взаємозв'язок взуття і ходи навіть на власному прикладі - що вже казати про маленьку дитину, хода якої лише формується?

Для дошкільника рекомендується обирати взуття з гнучкою підошвою, але досить твердим задником, який буде стабілізувати ніжки при ходьбі. Звертайте увагу на носок - він повинен бути достатньо широким, аби не стискати пальчики. Найкраща форма носової частини взуття для малюка - округла.

Важливо, щоб взуття було легким і дозволяло нозі дихати. Тому найкращим матеріалом для взуттєвих виробів, звичайно, є шкіра.

Іноді батьки можуть помічати, що розмір однієї ніжки малюка трохи більший за іншу. Тому при виборі взуття міряють два черевики, а не один. Не забувайте про запас - адже добре підібрані черевики не будуть надмірно стискати ніжки. Запас взуття не повинен перевищувати 1 см.

Взуття доводиться змінювати досить часто - внаслідок інтенсивності росту ніг малюка. Краще вкласти свої кошти в гідні вироби, щоб нічого не заважало його фізичному розвитку. Якісне дитяче взуття буде лише сприяти правильному формуванню дитячих ніг.

Якщо батьки звертають увагу на основні характеристики дитячого взуття, дитину перш за все цікавить її зовнішній вигляд. Сучасні виробники враховують ці бажання, тому, окрім ретельної роботи над конструкцією взуття та підбором матеріалів достатню кількість уваги приділяють його дизайну. У цьому можна переконатися, оцінивши дитячі босоніжки, туфлі, черевички або кросівки нашого інтернет магазину. Колекції дитячого ортопедичного взуття Мемо представляють взуття, яке не лише відповідає найкращим європейським стандартам, але й має приємний і цікавий зовнішній вигляд.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення