095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Чому заняття спортом необхідні для здоров'я дитини?

20-01-2017
Автор Lesia Bratash
Чому заняття спортом необхідні для здоров'я дитини?

Відносність істини "спорт - це здоров'я," мабуть, ніколи не потребувала зайвих доказів. Говорячи про необхідність спортивних занять, більшість з нас не замислюється над тими людьми, котрі важко постраждали через спортивні травми. У такій ситуації батьки фізично активної дитини можуть задуматися над тим, чи не краще їх дитині більшу частину свого вільного часу на комп'ютері, для перестрахування? Насправді, ні. Фізичний розвиток є необхідним для кожного, проте батьки у першу чергу повинні дбати про безпеку під час занять, а також порівнювати інтенсивність тренувань та можливості своєї дитини. Наприклад, надмірна вага може погано вплинути на самопочуття при виснажливих заняттях футболом.

Дитина продовжує рости, розвиватися, тому надмірне навантаження м'язів і зв'язок може сприяти утворенню дефектів в ногах і колінах. Надзвичайно важливими є умови на полі або іншому спортивному об'єкті, де дитина проводить свій час. Іноді шкідливими елементами є твердий ґрунт або поверхні з твердих матеріалів. Ми зазвичай не мають жодної можливості впливу при побудові спортивного майданчика (добре, якщо він взагалі є), але попри все маємо вирішальний вплив на те, у якому взутті буде займатися дитина. Дитячі ортопедичні кросівки – це ті вироби, які Ви можете обрати для будь якого приводу життя малюка, і які захищатимуть його ніжки від небезпек навколишнього середовища та розвитку дефектів ніг. Ортопедичне взуття для дітей з хворобами ніг виконує функцію лікувального.

Спорт впливає на опорно-рухову систему, підтримує дихальну систему і серце. Активність покращує серцеву функцію, що полягає у ефективному перекачуванні крові і краще переносить кисень до клітин організму. Що це означає? Організм малюка краще насичений киснем, а отже, дитина краще і легше вчиться, добре себе почуває. А здоровий малюк – це величезна радість для нас, батьків.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення