095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Підп'яточники - навіщо вони використовуються? Види підп'яточників

14-11-2017
Автор Оля
Підп'яточники - навіщо вони використовуються? Види підп'яточників Babyfoot

Підп'яточники - зручні і практичні вироби невеликого розміру, доступні і дуже прості у використанні. Однак, виробники представляють різні види підп'яточників, які потрібно вибирати тільки щодо своїх потреб.

Для людини, яка страждає від локальних проблем у зоні стопи - мозолів, тріщин, натоптишів, п'яткової шпори або різниці в довжині ніг підп'яточники стануть відмінним рішенням для покращення комфорту у взутті. Виходячи з конкретної проблеми, фахівець зможе порекомендувати пацієнту гелієві, шкіряні або силіконові підп'яточники . Підп'яточники забезпечують захист стопам і профілактику виникнення неприємних дефектів.

При виборі підп'яточників звертають увагу на взуття, з яким будуть використовуватися пристосування.

Гелієві підп'яточники

Вони дуже плоскі і тонкі, легко розміщуються у взутті на високих підборах і шпильці, з низьким задником, в балетках, босоніжках, "човниках". Підійдуть для зон огрубілої шкіри, невеликих мозолів. Підп'яточники пом'якшують ударні навантаження на ноги, запобігаючи виникненню мозолів, потрісканої шкіри.

Шкіряні підп'яточники

Мають найбільш високу вартість серед інших видів і, відповідно, довгий термін експлуатаціЇ. Дуже добре пропускають повітря, тому особливо підійдуть людям з підвищеним потовиділенням. Амортизують мікроудари при ходьбі. Дані вироби використовують при різниці довжини ніг, вони збільшують висоту п'яти у взутті, тому рекомендуються людям з низьким підйомом стопи. Представлені в різній товщині. Універсальні. Шкіряні підп'яточники Kaps також популярні завдяки елегантному вигляду.

Силіконові підп'яточники

Поверхня силіконових підп'яточників має більшу товщину, ніж гелієві. Виглядають як клин, який потовщується у напрямку до п'яти. З обох боків виробу розташовані бортики. Розміщуються у взутті з плоским, досить високим низом (туфлі без каблука, кеди). Конструкція силіконових вставок дозволяє знижувати навантаження на пошкоджену зону, захищає від таких дефектів, як сильні мозолі, тріщини, натоптиші.

З коркового дерева

Мають більш жорстку поверхню. Їх може порадити лікар при плоскостопості, проблемах хребта, ахіллового сухожилля та ін.

Підп'яточники відомого бренду Kaps (Польща) представлені у нашому Інтернет магазині Babyfoot. Висока якість товарів забезпечить бажану зручність в улюбленому взутті.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення