095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Допоможіть дитині почувати себе відмінно!

09-03-2017
Автор Оля
Допоможіть дитині почувати себе відмінно! Babyfoot

Наші діти дуже швидко ростуть та змінюються. Звісно, це чудово, проте вони самі іноді не можуть добре призвичаїтись до постійних змін. Якщо Ви разом з дитиною працюватимете над її фізичним та розумовим розвитком, їй буде набагато легше долати усі труднощі на своєму шляху. Які речі найбільше турбують батьків та їх дітей і як упоратися з усіма завданнями, які необхідні дитині для всебічного розвитку?

1. Дитяча самооцінка. Адекватна самооцінка – це дуже важливий фактор у період розвитку дитини, оскільки від нього залежить, як Ваше чадо будуватиме своє подальше життя. Тому будьте уважні до своєї дитини, допоможіть їй побачити усі свої позитивні сторони.

2. Інтелектуальний розвиток. Батьки роблять велику помилку, змушуючи дітей навчатися, замість того, аби зацікавити їх. Памятайте, що для повноцінного розвитку дитині недостатньо шкільних підручників, велику частину інформації вона може черпати з додаткових джерел, Ваших розповідей, художньої літератури, журналів, телепрограм, сімейних чи туристичних поїздок.

3. Фізичний розвиток. Фізичний розвиток необхідний малюку з перших днів. Недарма все більша і більша кількість батьків практикують бебі-йогу чи купують дитині фітболи ще від народження. Регулярні заняття з дитиною дозволять їй полюбити спортивні заняття і, можливо, обрати той напрямок, який стане її улюбленим.


Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення