095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Правила для занять фітболом з дитиною

28-06-2017
Автор Оля
Правила для занять фітболом з дитиною Babyfoot

Вправи на фітболі мають широкий ряд переваг. Зміцнення здоров'я, підвищення настрою, нові можливості для ігор і фізичної активності з іншими дітьми або в колі сім'ї і спосіб чудово провести час. Але і для таких занять існують правила, яких потрібно дотримуватися.

1. Підібрати фітбол правильного розміру. Фітболи вибирають за ростом. Коли дитина сідає на фітбол, між тулубом і стегнами, а також між стегнами і гомілками, гомілками і стопами повинен утворитися кут 90 градусів. Під час сидіння на фитболі живіт повинен бути підтягнутий, спина рівною, голова піднята, плечі опущені і розведені.

2. Підготуйте площу для виконання вправ. На підлозі не повинно бути ніяких предметів, які будуть заважати заняттям або створювати ризик для пошкодження фітболу.

3. Одяг на дитині - максимально зручний, взуття - неслизьке. Деякі джерела рекомендують займатися без взуття.

4. Виділіть на виконання вправ достатню кількість часу, виходячи з віку і фізичних здібностей дитини. Фізичні навантаження повинні бути оптимальними для кожної дитини, не перевантажувати її ні в якому разі.

5. Уважно спостерігайте за дитиною і її технікою виконання вправ.

6. Під час виконання вправ фітбол повинен стояти на одному місці і не рухатися.

7. Якщо дитина лежить на м'ячі, їй не потрібно затримувати подих. Слідкуйте за цим.

8. У вправах, які передбачають лежання на животі або спині (на гімнастичному м'ячі) голова і спина повинні знаходитися на одній лінії.

9. Якщо дитині погано або вона відчуває дискомфорт, заняття потрібно припинити. Крім того, жодна вправа не повинна викликати подібних відчуттів.

10. Уникайте активності, яка може нашкодити дитині, наприклад, різкі рухи, скручування або сильне напруження м'язів.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення