095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Правильне взуття для здорового розвитку ніжок дитини

26-10-2017
Автор Оля
Правильне взуття для здорового розвитку ніжок дитини Babyfoot

Якщо батьки пильно стежать за фізичним розвитком дитини, вони обов'язково звертають увагу на стан її ніжок. Крім того, передбачений регулярний огляд дитячих стоп батьками, а також профілактичний огляд у ортопеда.

При виборі не тільки лікувального ортопедичного, а й профілактичного взуття батьки керуються певними стандартами, якими повинне володіти правильне дитяче взуття. До них відносяться якість матеріалів (переважно обирають шкіру), наявність невеликого каблучка (приблизно півсантиметра), оптимальної жорсткості гнучка підошва і жорсткий задник.

Взуттєві вироби впливають на ходу дитини - як відомо, кожна пара взуття «підлаштовується» під свого маленького власника. У свою чергу, хода буде мати вплив на поставу. Тому кожній дитині потрібна власна нова пара взуття, ніким раніше не використовувана.

Варто сказати, що будь-який взуттєвий виріб, незалежно від віку покупця, потрібно розглядати насамперед, як «товар для здоров'я», продумати, де носити те чи інше взуття, в яких випадках воно буде доречним, а вже потім звертати увагу на дизайн.

На щастя, сучасні виробники дбають не лише про ті чи інші характеристики взуття, а й ретельно опрацьовують дизайн. Для маленьких покупців це дуже важливо, в той час як мама і тато більше уваги приділяють якості матеріалів, прошивці, бренду конкретного взуття.

Дитяче ортопедичне взуття Мемо задовольнить бажання батьків і дітей щодо ідеальних взуттєвих виробів. Красивий дизайн і відповідність європейським стандартам якості - запорука успіху польського бренду

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення