095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Правильна хода у дитини

11-12-2016
Автор Lesia Bratash
Правильна хода у дитини - Babyfoot

Правильна хода формується ще з перших кроків малюка. Тому під час розвитку дитини і формування маленького організму за її змінами необхідно постійно стежити.

Які дефекти можуть перешкоджати правильній ході малюка?

Існує безліч дефектів, які слід вирішувати відразу ж, як тільки вони починають давати про себе знати. Наприклад, клишоногість. У перший час життя малюка не варто хвилюватися через о – подібну форму ніжок. Згодом він буде вчитися ходити і це положення зміниться. Але якщо таке явище не проходить протягом довгого періоду часу, проконсультуватися у лікаря - ортопеда ніколи не буде зайвим.

Важливим елементом правильного розвитку організму дитини є кількість вітамінів, які вона отримує. Причиною викривлення ніжок і клишоногості можуть послужити недостатньо розвинені м'язи і зв'язки, яким не вистачає вітаміну D. Також обов'язково стежте за тим, щоб у організму, що росте, їжа мала достатню кількість Кальцію, потім дитина скаже Вам «дякую».

Один з найважливіших моментів при формуванні правильної ходи - це підбір ортопедичного взуття. Ортопедичне взуття сформує ніжку в правильному положенні і захистить від розвитку непотрібних проблем стоп. Високоякісне ортопедичне взуття представлене на нашому сайті польським брендом Мемо. Вона використовується і як профілактичне, і як лікувальне взуття, і стало незамінним помічником багатьом батькам

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення