095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Правильний відпочинок з ортопедичною подушкою

10-08-2017
Автор Оля
Правильний відпочинок з ортопедичною подушкою Babyfoot

Є різні види ортопедичних подушок - для сну, під спину, дорожні подушки для подорожей. Сьогодні мова піде про подушку для сну.

Купуючи ортопедичну подушку, Ви отримуєте можливість позбавитися головного болю, болю в шиї, безсоння. Завдяки такому нічному аксесуару нормалізується кровообіг головного мозку, легко дихати, м'язи шиї розслаблені.

Деякі люди радять ортопедичні подушки як хороший засіб позбутися хропіння. При проблемах з хребтом фахівець також може порадити ортопедичну подушку.

Висоту такого виробу вибирають індивідуально, враховуючи ширину плечей людини. Для хорошої підтримки шиї і голови плечі повинні торкатися валика подушки.

Важливу роль відіграє і наповнювач. На сучасному ринку представлені ортопедичні подушки з абсолютно різних наповнювачів. Ви можете дізнатися про способи чищення подушок різних наповнювачів, відзначити їх основні характеристики і таким чином визначитися, який виріб підійде найбільше.

Найпопулярнішими є подушки трьох видів - з піною пам'яті, поліестером і латексом. Вони мають хороший експлуатаційний термін, легко перуться і не викликають алергічних реакцій, на відміну від звичайних пухових і пір'яних виробів. Такі подушки не вимагають особливого догляду - тільки регулярного провітрювання.

Подушки з ефектом пам'яті (пенополіуретанові) користуються особливим попитом серед покупців. Вони підлаштовуються під контури тіла сплячого, а опісля швидко повертають свою форму. Спати на таких виробах приємно і зручно. Їх часто рекомендують людям з проблемами хребта, а також людям в реабілітаційний період.

У перші дні спати на такій подушці зручно не всім, але через кілька днів відпочинку кожен зможе оцінити перевагу ортопедичних виробів та навряд чи захоче від них відмовитися!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення