095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Переваги прогулянок з дитиною. Ортопедичне взуття

17-02-2017
Автор Оля
Переваги прогулянок з дитиною. Ортопедичне взуття Babyfoot

Коли Ваша дитина навчилася ходити, щоденні прогулянки можуть стати одним із найкращих засобів активності, який не вимагає важких зусиль. Остання характеристика ходьби особливо турбує дітей, які витрачають багато енергії та натхнення у школі та на додаткових заняттях чи гуртках і не мають сил для довгої та виснажливої фізичної активності. Крім того, Ви самі отримаєте безліч переваг під час прогулянки з дитиною:

- ходьба зміцнює Ваше серце - швидка ходьба протягом трьох годин в тиждень або тільки 30 хвилин в день, знижує ризик серцево - судинних захворювань у жінок від 30 до 40% ;

- буде сприяти підтримці правильної ваги у мами і дитини - ходьба тричі на тиждень протягом 30 хвилин може значно збільшити якість управління вагою;

- запобігає діабету другого типу – прогулянки близько 2-3 годин на тиждень можуть знижувати ризик розвитку діабету;

- є ефективним способом , щоб уповільнити швидкість втрати кісткової маси в ногах;

- допомагає полегшити симптоми депресії - дослідження показують поліпшення психічного і емоційного задоволення і зменшення депресії під час прогулянок.

Важливість вибору дитячого взуття

Взуття впливає на якість розвитку ще не сформованих стоп у дитини, а також на результат її фізичної активності. Обираючи правильне взуття, Ви робите безпосередній вклад у здоров’я свого чада. Наша рекомендація – ортопедичне взуття для дітей, яке сприяє формуванню ніжки у правильному положенні під час рухової активності, а також є лікувальним та профілактичним засобом проти деформацій ніжок. Для зимових прогулянок батькам і дитині сподобається зимове взуття бренду Мемо з хутряною підкладкою, підошвою з зимовим протектором, відбивачами для нічного часу. Високоякісна натуральна шкіра з водонепроникним матеріалом забезпечить максимальну зручність дитячим ніжкам під час прогулянок з мамою і татом. Ваша дитина буде задоволена таким вибором!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення