095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Переваги тренувань з фітболом

23-08-2017
Автор Оля
Переваги тренувань з фітболом Babyfoot

Фітбол може стати корисним видом спортивного інвентарю для дорослої людини або одним із способів добре провести час для дитини. Майбутні мами, новонароджені малюки і люди старшого віку - кожен зможе отримати позитивний ефект від занять на фітболі. Нижче перерахуємо переваги, завдяки яким гімнастичні м'ячі користуються попитом у покупців.

1. Поліпшення постави. Якщо у людини погана постава, йому чи їй доведеться прикладати деякі зусилля, щоб вирівняти спину, під час сидіння на м'ячі. Крім того, правильна постава знизить ризик отримання травми під час фізичних вправ, посприяє розвитку навичок поліпшення балансу.

2. Зміцнення м'язів. Тренування з м'ячем вимагає постійної роботи основної мускулатури тіла. Крім цього, розвиваються і більш важкодоступні м'язи. На додаток до гарної постави Ви отримаєте можливість «підтягнути» тіло, навіть якщо приділите увагу звичайному сидінню на фітболі.

3. Вплив на емоційний стан. Особливо приємно грати на фітболі дітям різного віку. Якщо Ви займаєтеся на м'ячі з дітьми, для підтримки веселого настрою можна увімкнути музику. Дорослій людині заняття з фітболом принесуть не менш задоволення, допоможуть розслабитися і на деякий час забути про негатив.

4. Розвиток гнучкості тіла. Завдяки гімнастичному м'ячу добре розтягуються м'язи, таким чином удосконалюється краса фігури.

5. Фітболи як реабілітаційний інструмент. Великий м'яч нестійкий, тому сидіння, балансування або тренування на ньому вимагають певних зусиль. Це корисно для людей під час реабілітаційного періоду. Деякі комплекси вправ проводяться тільки при спостереженні і за допомогою реабілітолога. Мабуть, головна перевага використання гімнастичного м'яча в його універсальності.

Існує кілька протипоказань для занять з м'ячем, на які потрібно обов'язково звернути увагу, перш ніж шукати собі фітбол і комплекс вправ:

- неврит, міозит;

- патології серцево-судинної системи;

- гіпертонічна хвороба;

- протрузія міжхребцевого диска, грижа.

Майбутнім мамам і мамам з новонародженим малюком перед заняттями на фітболі потрібно отримати дозвіл свого лікаря, особливо при наявності проблем зі здоров'ям.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення