095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Причини деформації дитячої стопи. Плоскостопість. Як від неї позбутися?

21-12-2016
Автор Lesia Bratash
Причини деформації дитячої стопи. Плоскостопість. Як від неї позбутися? - Babyfoot

Від правильного формування дитячих стоп залежить майбутнє людини, а саме: її хода, виникнення або відсутність захворювань, постава. Ці речі мають величезний вплив на весь організм, тому подібні питання не варто обходити стороною.

На жаль, останнім часом скарги на появу дефектів і захворювань дитячих ніжок тільки збільшуються.

Чому так відбувається? Які причини виникнення дефектів найпоширеніші? Як з ними впоратися? Сьогодні ми постараємося відповісти на всі ці питання.

У більшості випадків проблемні стопи у дитини формуються через порушення м'язового тонусу (особливо коли пальці малюка постійно знаходяться у стиснутому положенні), в результаті якого виникають такі проблеми як плоскостопість, клишоногість та інші дефекти.

Плоскостопість - це одне з найпоширеніших порушень розвитку дитячих ніг. При цьому передумов до появи даного дефекту величезна кількість: перенесені травми, рахіт, слабкі м'язи, неправильне дитяче взуття. Плоскостопість також може бути вродженим явищем.

З моменту народження у дитини плоска стопа, це абсолютно нормально. Згодом вона починає прибирати правильну форму. Якщо цього не відбувається, варто звернутися до лікаря - ортопеда. Тільки він може визначити наявність або відсутність плоскостопості у малюка.

Найпростіший спосіб визначити наявність плоскостопості

Замалюйте стопи малюка (для цього можна використовувати фарби, чорнило і т.п. Тільки змивайте відразу і дивіться, щоб у дитини не виникало на це алергічної реакції.) Попросіть випробовувача встати на чистий аркуш. Якщо плоскостопості немає, під склепіннями стопи не буде відбитку.

Звичайно, головне питання ще попереду: як позбавитися плоскостопості?

По-перше, обов'язкові регулярні консультації у фахівця.

По-друге, правильне дитяче взуття. Для профілактики і лікування дефектів ніг створене дитяче ортопедичне взуття. Воно і ніжку правильно сформує, і від подальшого розвитку проблем захистить.

У нашому магазині можна купити дитяче ортопедичне взуття від бренду Мемо, який вже давно запам'ятався батькам своєю високою якістю, приємним виглядом і невтомною роботою фахівців над своїми виробами.

Ми ж хочемо побажати, щоб Ваш малюк завжди був задоволений станом своїх ніжок і був активний у всіх своїх починаннях

Коментарі

Спасибо! Познавательно.
Нове повідомлення