095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ознаки того, що дитині потрібне нове взуття

18-09-2017
Автор Оля
Ознаки того, що дитині потрібне нове взуття Babyfoot

Крім того, що батькам радять час від часу оглядати ніжки дитини, слід також звертати увагу на стан взуття, яке вона носить. Оскільки ніжки Вашого чада розвиваються швидко, зміна взуття необхідна. Періодичний огляд використовуваних дитиною виробів потрібен, навіть якщо сам малюк не подає ознак невдоволення взуттям.

Чому малюк може не скаржитися на тісне взуття?

1. Захоплений іграми з друзями або іншим заняттям, малюк не звертає увагу на стан взуття, у якому бігає і ігнорує відчуття дискомфорту;

2. Ніжки дитини пристосовуються до даного взуття, при цьому останнє може сприяти деформаціям, а дитина змінює ходу і рухи;

3. Здатність не сприймати тиск і навантаження на стопи у малюка вища, ніж у дорослої людини (каркас маленьких стоп складають більшою мірою хрящова і жирова тканини, ніж кісткова). Тому він не відчуває навантажень на ноги так, як відчуваємо їх ми.

Коли дитині знадобиться нова пара взуття?

1. Він натирає ніжки, які потіють, шкіра роздратована, червоніє, дитина відчуває себе некомфортно. Якщо ми з Вами звикли користуватися різними пристосуваннями для полегшення ходьби (підкладками, устілками, лейкопластирем), то здорові ноги дитини повинні обходитися без цього. Правильне дитяче взуття з хорошого матеріалу дозволить шкірі дихати, а якщо малюк носить легкі носочки з бавовни, натирання ніжок йому не загрожує.

2. Деформація задника. Коли дитина ходить у взутті, яке їй підходить, тверда задня частина виробів сприяє правильній фіксації ніжок. Якщо ж задник деформується, опиняючись на краю підошви або каблучку, можливо, варто подумати про придбання нової пари взуття.

3. Усередині взуття немає запасу в довжину. Перед покупкою взуття батькам радять переконатися у правильності підібраного розміру, перевіривши відстань між великим пальцем і кромкою черевика. Таким способом Ви зможете визначити і наявність необхідного запасу в процесі використання взуття.

4. Усередині взуття немає запасу в ширину. Дитяче взуття фіксується за допомогою задника, шнурівки або липучок, але при цьому малюк повинен відчувати себе вільно. Коли малюк буде стояти рівно, перевірте взуття, просунувши між верхом вироби і ніжкою мізинці по обидва боки. Якщо це зробити важко, придивіться до взуття, яке використовуєте.

5. Носок. Малюк повинен без надлишкових зусиль ворушити пальчиками, а про те, щоб пальці «лізли» вперед і натягували матеріал взуття, не може бути й мови.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення