095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Проблеми розвитку стопи у дитини

16-02-2017
Автор Оля
Проблеми розвитку стопи у дитини. Babyfoot

Дитячі ніжки дуже крихітні та не до кінця сформовані, тож з ними потрібно поводитися обережно та приділяти їх розвитку належну увагу. Скажімо, час від часу оглядати їх. Недостатній догляд за ногами малюка і неправильне взуття можуть стати причинами появи різноманітних дефектів стоп.

Проблеми розвитку ніжок малюка потребують консультації з боку лікаря. Тому якщо у вас виникають підозри щодо неправильного розвитку ніг, не хвилюйтеся завчасно, а зверніться до спеціаліста. Якщо обрати правильні засоби лікування деформацій стоп з самого початку, є всі шанси виправити виявлені дефекти. Для цього найчастіше застосовують устілки-супінатори та дитяче ортопедичне взуття.

З якими проблемами стопи найчастіше зустрічаються малюки?

Плоскостопість – цікаво, що плоска стопа у дітей раннього віку постає природним і правильним явищем. Однак коли дитина зростає і її ніжки починают формуватися, спеціаліст зможе помітити ризик виникнення плоскостопості. Регулярні консультації лікаря, рекомендована ним гімнастика та лікувальне ортопедичне взуття допоможуть впоратися з проблемою.

Неправильне ходіння – дитина може загинати ніжки усередину при ходьбі. Варто вчасно звертати на це увагу та допомагати дитині виправляти погану звичку.

Клишоногість - є вродженим станом, при якому одна або обидві ноги зігнуті всередину і вниз. Експерти не впевнені у причині появи захворювання, але побутує думка, що вплив на даний дефект можуть мати генетичні фактори. Лікування клишоногості починається незабаром після народження і зазвичай включає в себе фізіотерапію, щоб повернути ніжки у правильну форму.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення