095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Які проблеми стоп своєї дитини Ви повинні відстежувати?

02-01-2017
Автор Lesia Bratash
Які проблеми стоп своєї дитини Ви повинні відстежувати? Babyfoot

Перевіряйте ноги вашої дитини на регулярній основі, оскільки малоймовірно, що вона скаже вам одразу, якщо відчуватиме біль. Ось деякі загальні проблеми ніг, що найчастіше зустрічаються у дітей:

Врослі нігті на ногах

Таке явище відбувається, коли нігті вростають в довколишню плоть. Якщо ваш малюк має один врослий ніготь, це може привести до почервоніння шкіри на пальцеві ноги, опухлості і болей.

Уважно стежте, як ви підстригаєте нігті малюка, аби може перешкодити їх вростанню.

Використовуйте кусачки для нігтів. необхідно. Ніколи не відрізайте боки нігтів на ногах вашої дитини і не робіть їх надто короткими. Кутики нігтів повинні бути знаходитися подалі від м'ясистої частини ніг.

Плоскостопість

Плоскостопість є нормальною для дітей раннього віку. Частково це відбувається через поставу, а частково тому, що дитячі ноги мають більше жиру, ніж дорослі. Коли дитина робитиме свої перші кроки, не забувайте про необхідність використання дитячого ортопедичного взуття. Дитяче ортопедичне взуття правильно сформує ніжку і забезпечить Вашого малюка комфортом.

Клишоногість

Клишоногість – це вроджений стан , при якому одна або обидві ноги зігнуті всередину і вниз. Лікування клишоногості починається незабаром після народження і зазвичай включає в себе фізіотерапію , щоб повернути ноги назад у правильну форму.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення