095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Профілактика плоскостопості у дитини. Дитяче ортопедичне взуття

05-04-2017
Автор Оля

По суті, плоскостопість є більше дорослою проблемою, ніж дитячою. Якщо лікар спостерігає у дитини дану деформацію, за допомогою ортопедичного взуття, устілок і спеціальних вправ стопи піддаються корекції. А кілька профілактичних методів проти розвитку плоскостопості дозволять Вашій дитині зберегти ноги здоровими і уникнути подібних проблем.

Плоскостопість у немовляти - це не захворювання!

У перші роки життя кожної дитини батьки не спостерігають вигинів на його плоских стопах. Поступово, після того, як малюк навчається самостійно ходити, ці вигини (їх називають склепіннями стопи) починають формуватися. Остаточно склепіння стопи завершують своє формування приблизно в 12 років. До цього часу лікування стоп дитини (якщо після 6 років плоскостопість ще проявляється) можна назвати скоріше профілактичним, але при виконанні рекомендацій ортопеда воно дає бажані результати.

Профілактика плоскостопості

Склепіння стоп формуються за рахунок групи м'язів, яка відмінно задіяна в момент ходіння по природних нерівних поверхнях (піску, траві). Ми не можемо щодня забезпечувати дитині можливість ходити босоніж по землі в силу екології та сучасного способу життя, але, якщо така можливість з'являється на пляжі або траві (яку перед цим потрібно ретельно оглянути), прогулянка без взуття буде дуже корисною.

Ми можемо влаштувати ходіння босоніж по нерівній поверхні і в домашніх умовах. Для цієї мети варто підібрати дитині масажний килимок для ніг.

Для профілактики і правильного формування дитячих ніг використовується ортопедичне взуття для дітей. Одним з брендів ортопедичного взуття європейської якості є виробник Мемо (Польща). Наприклад, їх серія Mammal Collection була створена всесвітньо відомим дизайнером взуття Кобі Леві для профілактики і лікування найпоширеніших деформацій стоп у дітей. Ви можете підібрати своїй дитині ортопедичні босоніжки цікавої стилізації, представлені казковими звірятками - коалою, зайчиком і кенгуру.

Для правильного розвитку ніжки дитини повинні знаходитися в русі. Ні в якому разі не перевтомлюйтеся своє чадо, але, якщо у нього багато енергії, витратьте її на фізичні вправи. Нехай малюк перекочується з носочка на п'яту, досліджує незнайомі місця під час прогулянки або приємно проводить час з друзями на дитячій гірці. Помірна фізична активність зміцнює і розвиває весь організм.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення