095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Проведемо дозвілля з дитиною корисно!

28-11-2016
Автор Lesia Bratash
Проведемо дозвілля з дитиною корисно! - Babyfoot

За дитиною, особливо маленькою, потрібно постійно стежити. Особливо під час вихідних або канікул (це залежить вже від роботи садка). Що там говорити, навіть в звичайний вільний вечір треба зайняти чимось і себе, і дитину. Турботливі мама і тато хочуть, щоб малеча отримувала користь навіть від дозвілля. Саме тому ми підготували для Вас кілька хороших ідей корисного проведення часу!

1. Прогулянка на свіжому повітрі. Самий банальний спосіб проведення часу, мабуть. Але найбільш популярний. Під час прогулянки можна чудово поговорити, дізнатися про проблеми дитини, розповісти їй багато цікавих історій про місто і місця, якими Ви пройшлися. Загалом, стати для дитини хорошим оповідачем і отримати подвійну користь від прогулянки.

2. Якщо погода за вікном не дозволяє влаштувати прогулянку, влаштуйте удома годину спортивних занять! На нашому сайті можна знайти комплекси вправ для дітей, які легко втілити в життя.

Чудовим варіантом для фізичної активності стане великий яскравий фітбол. Легкий і зручний, він відмінно розвиває гнучкість, сприяє формуванню правильної постави. Фітболи хорошої якості в яскравому забарвленні можна купити в нашому інтернет магазині Babyfoot.

3. Масаж. Масаж - дуже корисна річ як для дорослого, так і для малюка. Багато батьків вже придбали масажні килимки. Вони покращують кровообіг, підтримують м'язи в тонусі і відмінно впливають на стан організму в цілому. Оцініть масажери в асортименті на нашому сайті, виберіть потрібний для себе, і питання про веселе і корисне проводження часу буде вирішене.

4. Читання книг. Це заняття буде актуальним завжди. Деякі діти дуже люблять читати, деяких батьки з працею можуть посадити за книгу. Але читати потрібно, і робити це з дитиною слід без примусу, намагаючись по-дружньому зацікавити хороший історією. І не забудьте навчити його ці історії аналізувати зі своєї, дитячої точки зору.

Сподіваємося, що ці поради заповнять Ваш час дозвілля, допоможуть розважити дитину і зробити її ще більш зацікавленою і активною!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення