095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Різниця у розвитку між хлопчиком і дівчинкою

22-12-2016
Автор Lesia Bratash
Різниця у розвитку між хлопчиком і дівчинкою - Babyfoot

Гендерна ідентичність

Малюки можуть розрізняти свою стать приблизно у віці двох років. Проте, вони живуть в теперішньому часі, абсолютно не знаючи, чим відрізнятимуться від протилежної статі в майбутньому. Поки дитині не виповниться три роки, вона буде вибирати будь-які іграшки, які їй тільки сподобаються. І на різницю між ляльками і машинками в цей період вони зовсім не звертають уваги. Пізніше малюкові важко уникати впливу гендерних стереотипів. Між віком трьох і чотирьох років діти можуть почати вибирати іграшки, які вони вважають потрібними для їх статі.

Навіть якщо ви намагалися створити гендерно-нейтральний будинок, малюк все ще може побачити розділову лінію між хлопчиками і дівчатками. Діти твердо впевнені в тому, як дівчатка і хлопчики повинні вести себе і якими іграшками вони повинні грати.

Що стосується покупки речей, які відмінно підійдуть як для хлопчиків, так і для дівчаток, то це може бути спортивний інвентар. Ми неодноразово радимо купувати чудові фітболи, які зміцнять м'язи, допоможуть малюкам стати більш гнучкими, забезпечать години чудового настрою. Фітболи також використовують для самих маленьких діточок, вагітних жінок, людей похилого віку. Молодій мамі, яка стежитиме за своїм тілом, фітбол дуже добре зміцнить і підтягне м'язи.

Одяг та взуття

Іноді здається, що хлопчикам простіше підбирати одяг та взуття, ніж дівчаткам. На ділі це може виявитися зовсім не так. Це залежить від характеру дитини, її виховання. Проте, дозволимо собі дати рекомендації, що стосуються підбору одягу і взуття:

- Прислухайтеся до думки своєї дитини. Якщо йому не подобається підібрана Вами річ, не варто змушувати дитину носити її. Ця порада стосується більш дорослих дітей. Ви відправляєте дитину в цьому одязі в соціум, і прекрасно знаєте, наскільки сучасні діти звертають увагу один на одного.

- Що стосується вибору взуття, то воно повинне забезпечувати зручність як хлопчикові, так і дівчинці. Діти в першу чергу звертають увагу на естетичний вигляд, але для батьків в першу чергу важлива користь, яку принесуть дані вироби. Зараз для багатьох батьків відкриттям стало дитяче ортопедичне взуття. Подивіться каталог нашого інтернет магазину і самі переконаєтеся в тому, що представлене там ортопедичне взуття для дітей від Мемо має відмінну якість, профілактичні та лікувальні властивості і дуже гарний дизайн.

Фізична активність

Як правило, хлопчики більш активні і неспокійні, ніж дівчатка. При цьому всі малюки люблять бігати, стрибати і розкидати речі незалежно від статі. І всі малюки потребують активності не менше трьох годин на день.

Для будь-якої дитини найважливіше - це турбота батьків. Саме вона допомагає дівчаткам і хлопчикам стати в майбутньому успішними людьми, які вірять в свій успіх

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення