095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Розвиток дитячих ніжок і каблук Томаса

26-05-2017
Автор Оля
Розвиток дитячих ніжок і каблук Томаса Babyfoot

Каблук Томаса є показником якісних виробів. Крім того, він призначений для профілактики виникнення ортопедичних дефектів і всіляко сприяє їх корекції.

Ортопедичне взуття чи ходіння босоніж?

Взуття, яке зроблене у відповідності з усіма правилами і стандартами, забезпечить відмінну підтримку і захист як дитячим, так і дорослим стопам. Крім того, дитячі моделі ортопедичного профілактичного взуття розробляються з урахуванням рекомендацій ортопедів, тому їх конструкція повністю сприяє розвитку ніжок дитини.

Варто виділити для малюка випадки, коли ходіння босоніж буде веселим і дуже корисним. Такі можливості не можна опускати, та й дитина з задоволенням буде ходити по теплому піску або траві. Перед цим головне - перевірити безпеку і чистоту обраної території. Прогулянки по природним нерівних поверхнях добре впливають не тільки на формування ніжок, а й на весь опорно-руховий апарат.

Профілактику для ніг можна здійснити і взимку, в домашніх умовах. Наприклад, заготовити наперед маленькі гладкі камінці і поміщати їх в тазик з теплою водою, щоб малюк топтався по них. Ще одна ідя - розкидати по підлозі невеликі предмети, щоб дитина збирала їх пальчиками ніг.

У міру наростання фізичної активності малюка збільшуються і навантаження на його стопи. Функція звичайного каблука полягає тільки в підтримці п'ят, на відміну від ортопедичного варіанту, коли мова йде про те, щоб захистити стопу від завалювання всередину і зміцнити її. Таке завдання здійснюється завдяки правильному розподілу навантаження (за допомогою каблука), яке отримують стопи.

В інтернет магазині "Babyfoot" представлене ортопедичне взуття для дітей цікавого дизайну і високої якості від бренду Memo. Саме тут можна підібрати для свого малюка взуття на будь-який сезон і до будь-якої події в його житті.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення