095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Розвиток дитячих стоп: про що варто подбати батькам?

09-10-2017
Автор Оля
Розвиток дитячих стоп: про що варто подбати батькам? Babyfoot

Ми турбуємося про зір, навички спілкування, харчування наших малюків, проте, давайте не будемо забувати про їх ніжки, що так швидко розвиваються.

Як мама і тато можуть посприяти успішному розвитку і оптимального стану здоров'я ніг свого чада?

1. Регулярно оглядайте ніжки дитини. Періодично наносьте профілактичні візити ортопеду.

2. Вибирайте тільки гідні моделі взуття. Придивляйтеся до всього - матеріалу, прошивки, бренду. Правильне дитяче взуття для Вашої дитини буде повністю відповідати її розміру.

3. Прогулянки без взуття. Ходіння босоніж нерідко рекомендується як спосіб профілактики плоскостопості. Для деяких дорослих прогулянки босоніж - це відмінний спосіб оздоровлення і зміцнення організму. Нерівні поверхні в природному середовищі - найкращий майданчик для ходіння босоніж. Це може бути і трав'яний газон біля будинку, і піщаний пляж, і ґрунтова доріжка. Малюк буде задоволений різними відчуття при ходьбі по різних поверхнях.

4. Травмам на ногах можна запобігти. Дана порада є скоріше продовженням попередньої. Якщо Ви гуляєте з дитиною на свіжому повітрі босоніж, пам'ятайте, що перед цим потрібно добре оглянути місцевість. За незнайомій місцевості під час відпочинку краще взагалі відмовити собі у прогулянці, ніж допустити зараження. Враховуйте не тільки чистоту майданчики, а й погодні умови.

5. Правильно обрізайте нігті. Відомо, що закруглена форма нігтів не підходить, якщо мова йде про педикюр - в будь-якому віці. Головне - підпиляйте гострі кінчики, якщо вони вийшли дійсно надто гострими. Неправильно виконана процедура такого педикюру може стати однією з причин вростання нігтів. Ознаками врослого нігтя є больові відчуття, почервоніння і набряки. Якщо вчасно не усунути проблему, її розвиток небезпечний для дитини. Краще відразу розпрощатися з вросли нігтями, якщо це викликає труднощі - не відкладайте візит до фахівця. Процедура у лікаря дозволяє безпечно позбутися проблеми. Вона також передбачає певну кількість часу для загоєння нігтя.

6. Тримайте ноги в чистоті і в сухості. Запобігання бактеріальних і грибкових інфекцій починається з гігієни. Ретельно просушуйте ніжки малюка після миття.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення