095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Дитина часто травмує ніжки: що робити

13-07-2018
Автор Оля
Дитина часто травмує ніжки: що робити Babyfoot

Дитячі ніжки дуже чутливі до саден, подряпин, змін температури або надмірної вологості. Нерідко діти страждають від мозолів, врослих нігтів, часто потіють ніжки і виникає неприємний запах. Сьогодні ми розповімо про те, що робити в подібних випадках.

Ніжки потіють, виникають натирання

Ця проблема часто виникає влітку, у спекотні дні. Висока температура вже провокує виділення вологи, а якщо дитина ще взута у босоніжки з синтетики, в яких нога не дихаэ, можуть виникати натертості на шкірі. Нога потіє надмірно, а коли дитина не вдома, немає можливості усунути вологу. В таких умовах легко поширюються шкідливі бактерії. Додатковий фактор - коли взуття незручне, занадто тісне.

Основне завдання батьків в цьому випадку влітку - вибрати таке дитяче взуття, яке виготовлене з повітропроникних матеріалів. Хорошим вибором стане ортопедичне взуття, оскільки воно також має правильну конструкцію, захищає від натирання, "допомагає" дитині правильно ставити ніжку.

З подібним взуттям малоймовірно почути від дитини скарги на дискомфорт, про мозолі ви точно не згадаєте.

Крім того, не забудьте використовувати повітропроникні бавовняні шкарпетки, колготки. Влітку варто дозволити дитині ходити босоніж.

Давайте не будемо забувати про правильну гігієну. Як взимку, так і влітку ноги піддаються надмірному потовиділенню, тому після довгої прогулянки завжди варто помити їх теплою водою і вдягнути чисті шкарпетки дитині.

Врослий ніготь

Якщо ніготь вростає без будь-яких ускладнень, з ним можна впоратися самому. Але! При сильних почервоніння х шкіри, болі, набряках негайно звертайтеся до фахівця, оскільки врослі нігті можуть викликати інфекції, гнійні виділення.

Перш ніж обрізати ніготь, розмочіть ніжки у ванні, 10-15 хвилин. Після цього дуже обережно підніміть край нігтя (не використовуйте для цього гострі предмети), і обріжте врослий кінчик.

Пошкодження шкіри

Якщо дитина поранилася, обробіть пошкоджене місце. Нехай в поїздці або поході у вас буде з собою невелика аптечка - для подібних випадків.

Якщо шкіра ніг свербить, пече, червона, варто використовувати відповідні мазі, креми або гелі з антибактеріальними і протизапальними властивостями. Вони полегшать симптоми і унеможливлять розвиток грибкових захворювань. Щоб вибрати правильні ліки для дитини, варто відвідати педіатра, який підкаже найефективніший спосіб лікування.

Домашнє "лікування" ніжок за допомогою ванночок, безумовно, не зашкодить. Використовуйте для такої терапії трави шавлії, дуба і м'яти, які знижують пітливість, надають антисептичну та протизапальну дії для шкіри.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення