095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Дитина ходить неправильно. Можливо, це вальгусне викривлення ніг?

01-11-2016
Автор Lesia Bratash
Дитина ходить неправильно. Можливо, це вальгусне викривлення ніг?

Ноги розташовані в формі літери X - так можна коротко описати дефект під назвою вальгусне коліно. Найчастіше зустрічається у дітей дошкільного віку, також може бути результатом вроджених дефектів у колінних суглобах. Як розпізнати цей недолік? Як він лікується?

Природа, на жаль, не справедлива. Вальгусне коліно частіше зустрічається у дівчаток, це пов'язано зі структурою тазового поясу. Інші причини виникнення захворювання включають рахіт, занадто швидке зростання дитини, механічні травми, параліч, хвороби суглобів і дефекти ніг.

Хороший діагноз від лікаря має важливе значення для здоров'я дитини в майбутньому. По-перше, під час розвитку хвороби виникають труднощі при ходьбі - дитина рухається незграбно, ніжка нестійка. Якщо дитина страждає від вальгуса коліна, пізніше ми будемо часто чути скарги на те, як важко і боляче ходити.

Що батьки можуть зробити для дитини в цей період? Малюкові не варто довго залишатися в положенні стоячи, тривалі прогулянки також не рекомендуються. Сидіння в «турецькій позі» також може посилювати дефекти ніжок. Крім відвідувань лікаря потрібно підібрати дитяче ортопедичне взуття з правильною корекційною устілкою. Проблему вальгусного коліна рекомендовано усунути до 10 років, це буде найкращим розвитком подій в даній ситуації.

Не варто забувати про фізичний розвиток дитини. Безсумнівно, спорт - це те, що зробить його сильнішим. Але ігри та вправи, які сприяють сильному навантаженню на коліна (катання на ковзанах, лижах) категорично заборонені.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення