095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Дитина і фітбол

27-06-2017
Автор Оля
Дитина і фітбол Babyfoot

Фітбол - це виріб, який найкраще сподобається і стане корисним як дорослому, так і дитині. Особливо приємно, що такі гімнастичні м'ячі (інша назва фитболів) використовують тепер не тільки в фітнес-центрах і групових спортивних заняттях, але і вдома.

Коли в родині народжується маля, батьки хочуть надати йому всі можливості для кращого розвитку та зміцнення здоров'я. Гімнастичні м'ячі під час занять з новонародженими сприяють досягненню подібних цілей. Завдяки спеціальним вправам для новонароджених, у малюків поліпшується обмін речовин, знижується напруга, чудово працюють дихальна та серцево-судинна системи. Крім того, дитина ще з раннього дитинства звикає до руху, фізичної активності. Якщо до пологів мама також займалася на фитболі, у неї точно з'явиться додаткова мотивація для такого корисного проведення часу!

Для дітей старшого віку гімнастичний м'яч стане не менш корисний. М'ячі часто використовуються під час занять ЛФК, в освітніх установах. Такі заняття є чудовою профілактикою при порушеннях постави. З огляду на те, що сучасній дитині доводиться дуже багато часу проводити за робочим столом, навчанням і комп'ютером, гімнастика з фітболом стала ще й чудовою можливістю для фізичної активності, яка точно не набридне. Фітболи дуже добре зміцнюють м'язи, дозволяють розвивати координацію, але при цьому дитина не страждає від зайвих навантажень на організм, отримуючи задоволення від такої своєрідної гри. На перший погляд фітбол може здатися простим - великий м'яч яскравого кольору, але які емоції і результативність отримують діти під час занять! Пружинячий тренажер улюбленого кольору, на якому можна сидіти, стрибати, відпочивати і розслаблятися після навчання. А якщо для вправ на м'ячі запрошують і друзів дитини, скільки веселощів вони отримують від проведеного часу!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення