095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Шнурівка чи липучки: що краще?

23-10-2016
Автор Lesia Bratash
Шнуровка или липучки: что лучше?

Перше взуття дитини потрібно вибирати без поспіху - це відомо. Дитяче взуття повинне бути правильної форми, щоб забезпечити правильне розташування стопи при ходьбі - це теж досить очевидно. А якщо ми запитуємо себе на рахунок шнурівки і липучки? Яка взуття найкраще підходять для дитини?

Може скластися враження, що дітям молодшого віку більше підходить взуття на шнурках, а старшого - на липучках. Лікарі відзначають, що коли батьки зав'язують шнурки малюкові, буде краще, якщо при цьому Ви будете притримувати його. Взуття на шнурівці, можливо, краще підходить дітям старшого віку, воно дає більше свободи.

Дітям до трьох років краще купувати взуття на липучці. Дітлахи в цьому віці вже настільки незалежні і розумні, що можуть надягати і носити взуття самим (якщо їм вдасться це зробити на очах у батьків, вони дуже пишаються собою), але ще занадто малі, щоб оволодіти мистецтвом зв'язування шнурків. Ми пропонуємо оцінити ортопедичне дитячу взуття від Memo на нашому сайті. Тут Ви точно підберете правильне взуття малюкові найвищої якості.

І між тим слід заохочувати дитину, якщо вона хоче дізнатися про шнуроване взуття. Шнурівка розвиває його навички і стимулює творчість. Дайте дитині різнокольорові шнурки і надайте можливість їй самій знайти правильний спосіб їх зав'язування. Ця «гра» приверне малечу на довгий час.

Як Ви можете бачити, мотивів, які б свідчили на користь липучки і шнурків багато, і єдиної відповіді на це питання немає. Найголовніше, коли Ваш малюк навчиться зав'язувати шнурки, він зможе сам вибирати собі взуття!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення