095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Система дитячого взуття Memo

19-08-2017
Автор Оля
Система дитячого взуття Memo Babyfoot

Якщо Ви хочете обирати для дитини взуття, яке забезпечить постійний контроль розвитку її чи його ніжок, має високу якість і дозволяє коригувати дефекти стопи, вироби бренду Memo обов'язково Вас зацікавлять.

Ортопедичне взуття для дітей Memo відоме своєю системою діагностики - на підошві розміщені зони, завдяки яким батьки можуть бачити стан стоп дитини, відзначаючи для себе, чи потрібна їм консультація фахівця. Взуття Memo підходить для використання на індивідуальну устілку. Виходячи з того чи іншого стану стоп дитини, батьки можуть обрати для неї антиварусні або антивальгусні устілки Memo.

Взуття цього бренду використовується без устілок, якщо ніжки дитини здорові. Вироби повністю відповідають стандартам правильного взуття для дітей, і забезпечують максимальний комфорт ногам малюка завдяки своїм характеристикам, а саме:

  • Наявності діагностичної підошви і каблука Томаса (особливо рекомендують такий тип каблука для профілактики косолапості). Всі серії взуття виробника, крім Memo Baby, мають такий каблучок.
  • Нога дитини не ковзає в такому взутті і добре фіксується завдяки твердому заднику.
  • Підошва гнучка і пружна.
  • Достатньо високе голенище зі шкіри, має м'яку прокладку, зручні застібки.

У нашому магазині представлені різні колекції взуття Memo, для будь-якого сезону і події в житті дитини. Малюкам і дітям старшого віку таке взуття подобається цікавим яскравим дизайном. Абсолютно кожна модель створена з метою забезпечити дитині максимальну зручність при пересуванні і допомогти в корекції захворювань і деформацій стоп, якщо такі спостерігаються. Дитяче взуття повинне бути виготовленим правильно, що стосується виробів Memo, вони дарують можливість використовувати взуття вищого класу.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення