095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Система Memo - для діагностики розвитку маленьких ніжок

01-12-2017
Автор Оля
Система Memo - для діагностики розвитку маленьких ніжок Babyfoot

Дитяче ортопедичне взуття польського бренду Memo створюється з бажанням подарувати дитині максимальну зручність при ходьбі, захистити від шкідливих погодних факторів. Взуттєві вироби даного бренду мають чимало цікавих переваг для батьків, однією з яких є унікальна система контролю ніжок, яка здійснюється завдяки наявності діагностичної підошви.

Відразу відзначимо, що взуття Memo має профілактичні властивості, і для здорових ніжок використовується без спеціальних устілок. Воно також підійде для використання разом із індивідуальною устілкою - багато дітей потребують такої можливості. Є і спеціальні дитячі устілки Memo, про які буде сказано нижче.

Ортопедичне взуття Memo створюється з натуральної дихаючої шкіри, має твердий задник, каблук Томаса, зручні липучки (є і моделі для старших дітей - зі шнурівкою). Легкі і міцні вироби стануть відмінним вибором за потреби купити дитяче ортопедичне взуття. Інтернет магазин Babyfoot представляє босоніжки, туфлі, черевики (зимові та демісезонні), кросівки для дитини на будь-який смак.

Підошва взуття Memo - гнучка, розділена на 6 областей (вони пронумеровані). Використовуючи взуття протягом перших 14 днів мама і тато будуть відзначати стирання певних зон. Орієнтуючись на конкретну зону, батьки роблять висновок про наявність чи відсутність проблеми стоп у дитини. Разом з взуттям при наявності певних проблем діти носять коригувальні устілки Memo - помаранчеві антівальгусні (вальгусні) і сірі антіварусні (варусні).

У будь-якому випадку, при виникненні певних проблем, пов'язаних зі здоров'ям дитини, слід звернутися до кваліфікованого фахівця.

Взуття Memo високо оцінюється педіатрами, ортопедами, батьками і головними маленькими клієнтами, які його використовують. Зокрема, бренд отримав знак якості «Кращі в Польщі», що, безсумнівно, свідчить про високий рівень довіри клієнтів.

Сама система даного взуття має позитивний висновок від варшавського інституту «Меморіал - центр здоров'я дитини». Це сучасний науково-дослідний інститут, який також є дитячою лікарнею та основним консультативним органом для тих установ і виробників, які дбають про безпеку продуктів для дітей. Фахівці інституту досліджують конкретний продукт і дають оцінку його якості.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення