095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Скільки пар взуття потрібно дитині на осінь?

12-09-2017
Автор Оля
Скільки пар взуття потрібно дитині на осінь? Babyfoot

Оскільки початок нового сезону передбачає оновлення гардеробу дитячого взуття, для батьків як ніколи стають актуальними питання про те, де краще всього обирати взуття, яким воно повинне бути і скільки пар виробів знадобиться дитині цієї осені.

Дитячі ніжки ростуть і розвиваються досить швидко, тому щороку діти мають можливість отримати нові черевики замість старих, останні до цього часу вже тісні. Унаслідок швидкого розвитку ніг дитини батьки не можуть купувати взуття «про запас» - як вгадати з ідеальним розміром, який повинен підійти дитині на наступний рік?

Взуття обов'язково повинне бути новим - кожен виріб пристосовується до ніжок свого першого «власника», який міг сильніше наступати на ту чи іншу частину взуття, і, відповідно, деформувати її.

Від осінньої погоди можна чекати чого завгодно, особливо спочатку, коли сонячні теплі дні чергуються з дощами і зниженням температури. Тому варто подбати про те, щоб у Вашого чада були:

- легкі черевики, для дівчинки - туфлі. Таке взуття знадобиться дитині на початку осені і стане в нагоді для відвідування різних заходів. У зимовий час, при потребі, дитина зможе використовувати легке взуття в якості змінного, у навчальному закладі;

- непромокаючі чобітки або інше взуття - для дощової погоди;

- утеплені черевики для останніх осінніх днів.

Це необхідний мінімум осіннього взуття для дитини. Залежно від потреб, батьки доповнюють цей мінімум інший взуттям - кросівками, взуттям для танцювальних занять, гумовими чобітками від дощу і т.п.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення