095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Скільки пар взуття потрібно дитині навесні?

03-05-2017
Автор Lesia Bratash
Скільки пар взуття потрібно дитині навесні? Babyfoot

Питання щодо покупки взуття дуже важливе і, звичайно, дуже часто обговорюється серед мам. В цілому, ми повинні обирати для свого чада взуття, яке буде відповідати погодним умовам, добре формувати ніжку і підходити до його способу життя.

Поки дитина маленька, покупки і вибір взуття повністю лежить на батьках. Крім того, обов'язково враховується фінансове становище сім'ї. У будь-якому випадку, перше, на що варто звертати увагу - це якість дитячого взуття. Краще купити одні якісні черевики, які будуть добре служити і забезпечувати дитині зручність, ніж кілька пар поганого взуття, яке доведеться часто міняти. До того ж, неякісне взуття може негативно позначатися на здоров'ї ніг малюка.

Весна - неоднозначний сезон, оскільки погода постійно змінюється. Дитина ходить в садок або школу, гуляє, тому потрібні теплі черевики, які будуть захищати від дощу. Для гарної погоди можна вибрати дитячі кросівки. Дивіться в каталозі нашого сайту дитячому ортопедичні кросівки високої якості і цікавого дизайну. Для дівчаток на теплі травневі дні можна підібрати гарні туфельки, в яких буде приємно гуляти і ходити в гості.

Ще кілька правил, що стосуються вибору взуття:

1. Дитяче взуття повинне бути новим. Оскільки нога дитини не сформована до кінця, черевики «підлаштовуються» під неї і працюють саме на цю ніжку.

2. Уважно визначайте розмір. Не потрібно купувати взуття на виріст.

3. Натуральна шкіра - кращий матеріал для взуття.

4. Задник повинен бути міцним і жорстким, щоб утримувати ніжку і формувати її правильне положення у взутті.

5. Наявність маленького каблучка - обов'язкова.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення