095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Поради при виборі правильного взуття для дитини з особливими потребами

09-11-2015
Автор Lesia Bratash
Советы при выборе правильной обуви для ребенка с особыми потребностями

Неправильна пара взуття може зробити день болісним для кожного з нас. Дискомфорт при носінні взуття може виникати у людей з ногами, при використанні гомілковостопного ортеза, при деформаціях ніг, дітей з діагнозом ДЦП, діабету або набряку.

Підбір більш зручного взуття.

Звичайно, будь-яка пара взуття може бути зручнішою за допомогою декількох хитрощів:

1. Туго або вільно?

Подумаємо - вільні сандалі або ті, що затишно прилягають навколо щиколоток. Останні були б кращими. Діти дуже рухливі, тому для їх безпеки слід вибирати взуття, що фіксує ніжку. Дітям з особливими потребами потрібен додатковий час, щоб вибрати і приміряти бажане взуття.

2. Знизити чутливість ноги

Перш ніж одягти взуття або шкарпетки, зробіть розминку ніг з масажем або вібруючої іграшкою - це злегка зменшить чутливість ноги.

3. Купити хорошу пару шкарпеток

Пропозиція - шкарпетки без швів або стиснення, коли лише гладка тканина торкається шкіри.

4. Подумайте про правила носіння взуття.

Будьте послідовні у правилах носіння взуття. Чи можна носити сандалі круглий рік? Або Ви готові носити взуття зі шкарпетками кожен день?

5. Розмір взуття.

Переконайтеся, що ви вибрали правильний розмір взуття!

Багато людей купують взуття кілька розмірів більше, ніж нога. Незважаючи на те, що взуття досить широке, воно, як правило, занадто довге, і це робить ходьбу важкою.

6. Ортопедичне взуття.

Ортопедичне взуття спеціалізується і в якості терапевтичного для різних медичних умов (наприклад - для дитини з церебральним паралічем). Таке ортопедичне взуття для дітей з ДЦП має липучки і зроблене з матеріалу досить еластичного і зручного для використання.

Ті, у кого високочутливі дітки, часто дотримуються конкретної марки і стилю взуття тому, що вони можуть знайти тут те, що є зручним і надає підтримку, профілактику або лікування стоп.

Дичяче ортопедичне дитяче взуття Memo:

  1. Призначене для активного способу життя і має великий розмірний ряд від 18 до 40. Ентузіасти кажуть, що їм подобається почуття підтримуючого взуття, але воно є також гнучким і не жорстким.
  2. Цей бренд широко продається в інших країнах. Memo є одним з багатьох брендів, який продає дитяче якісне ортопедичне взуття. Воно добре облягає ніжку і зводить до мінімуму дискомфорт.
  3. Взуття створене для дітей, що тільки починають ходити для підтримки дитячих природних рухів. Зроблена з екологічно чистих натуральних матеріалів.
  4. Більшість моделей мають еластичні липучки, які не треба зав'язувати, тому вони ідеально підходять для активних дітей.
  5. У нашому магазині великий вибір для багатьох дітей з особливими потребами або високою чутливістю, ви отримаєте пару взуття, яка відповідає унікальним ногам вашої дитини. У призначенні немає необхідності, обслуговуючи клієнтів, продавець-консультант може порекомендувати вам взуття з діагностичною підошвою, а вже потім устілки до неї, для корекції деформації.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення