095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Спортивний куточок і корисні тренажери для дитини

24-09-2017
Автор Оля
Спортивний куточок і корисні тренажери для дитини Babyfoot

Любовь до спорту не завжди виникає у дитини сама по собі. Іноді її появі потрібно сприяти всіма силами. А якщо ваше чадо з дитинства активно прагне розвиватися фізично, слід обов'язково підтримувати такі цілі. Яскраві спортивні снаряди особливо приваблюють увагу дітей, викликають інтерес і бажання практикуватися на них. Саме тому невеликий спортивний куточок стане чудовим рішенням для батьків, які зацікавлені в фізичному розвитку дитини та здорового способу життя всього сімейства.

Що варто врахувати при обладнанні спортивного куточка для дитини?

1. Якщо спортивний куточок стане частиною дитячої кімнати, виділіть достатньо місця, щоб дітям було комфортно займатися. Інвентар можна підібрати відповідно до стилю приміщення та фізичних можливостей маленького спортсмена (враховуючи колір конструкції, стать дитини тощо)

2. Деякі батьки купують готові конструкції: з металу, дерева, пластику, а деякі своїми руками створюють для дитини можливість розвиватися фізично. Головне - стимулювати активність свого чада: він буде повзати, перестрибувати, перелазити через ті чи інші перешкоди. Для дітей у старшому віці завдання будуть іншими.

Спортивні куточки відрізняються комплектацією та способами закріплення конструкцій, що дозволяє батькам сформувати найкращий варіант для своєї дитини. Конструкція вашого спортивного куточка повинна враховувати розміри кімнати. Якщо дитяча кімната дуже маленька, можна вибрати іншу кімнату для такого куточку.

3. Інвентар. Для маленької дитини гімнастичний м'яч (фітбол) і гойдалки стануть хорошими тренажерами. Так, вони прості у користуванні, нічого складного, але для дитини таке часопроводження принесе немало веселощів. Є багато прикладів хорошого інвентарю для створення спортивного куточку в кімнаті для різного віку: гімнастичні кола, шведська стінка, турніки, груша, кільце для баскетболу та ін.

4. Безпека. По-перше, навчайте дитину завжди робити розминку перед основними заняттями. По-друге, страхуйте дитину при виконанні вправ. По-третє, прийміть всі заходи безпеки для того чи іншого заняття. Наприклад, потурбуйтесь про наявність мата для підлоги, аби запобігти травмам. Також упевніться, щоби поблизу поблизу тренажерів не було гострих кутів.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення