095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Топ - 5 способів вкласти дитину спати

14-12-2016
Автор Lesia Bratash
Топ – 5 способов уложить ребенка спать. Babyfoot

Спокійний дитячий сон - радість для батьків, безперечно. З малюками цього не так вже й легко домогтися. Іноді причини безсоння можуть бути дуже серйозними, і без консультації фахівця не обійтися. Але якщо дитина в порядку, чому б не використати для досягнення своєї мети один з цих п'яти способів?

  1. Заколисування. Хороший засіб для заколисування - колиска або фітбол. Класичний спосіб - на руках у мами чи тата. Про користь фітболу для всіх типів і вікових груп ми не раз згадували в цьому блозі, і продовжуємо його радити, особливо якщо у Вас маленький малюк. Шукайте якісні фітболи в каталозі нашого інтернет магазину.
  2. Ванна з використанням заспокійливих трав. Хорошим вибором стане череда. Після заспокійливої ванночки спати захоче хто завгодно - і малюк, і дорослий.
  3. Дитина повинна завжди спати в один і той же час. Для цього встановіть чіткий графік і дотримуйтеся його.
  4. Застосуйте ігровий момент. Придумайте гру, яка повинна закінчитися тим, що малюк лягає спати і засинає. Дитина налаштується на сон ще в процесі гри.
  5. Якщо малюк занадто мало рухається протягом дня, забезпечте йому більше фізичного навантаження.

Віримо, що ці поради дозволять змусити малюка заснути, адже вони перевірені іншими мамами! І пам'ятайте, що батькам хороший відпочинок так само необхідний

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення