095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Три лайфхаки, з якими ви вирішите головні проблеми по догляду за кросівками

30-07-2018
Автор Оля
Три лайфхаки, з якими ви вирішите головні проблеми по догляду за кросівками Babyfoot

Щоб таке універсальне взуття, як кросівки, зношувалося по мінімуму, і приносило лише задоволення від прогулянок, беріть на озброєння наші ідеї і лайфхак по догляду за ним.

Проблема: кросівки швидко забруднюються, а білу підошву важко відчистити

Неправильний догляд або його відсутність негативно позначаються на стані підошви. У мережі можна знайти багато "рецептів", які повинні впоратися з чищенням взуття. Проблема в тому, що ми не можемо бути впевнені в їх безпеці для взуттєвого виробу, особливо якщо матеріал делікатний (замша, наприклад). Тому ми вважаємо, що краще обзавестися однією упаковкою якісного засобу, який призначений для вирішення конкретної проблеми догляду за взуттям.

Рішення: чистимо взуття відразу, вибираємо відповідні засоби

Особливо неприємно відчищати кросівки в період дощів і сльоти. Бруд разом з вологою потрібно видаляти відразу. Коли вони в'їдаються, почистити матеріал набагато важче. При постійній подібній експлуатації взуття дуже швидко зношується. Сучасні виробники створюють продукти, які дозволяють швидко почистити кросівки після дощової прогулянки, як, наприклад, Kaps Gel Cleaner.

Засіб для очищення кросівок від бруду Kaps Gel Cleaner 100 ml


Засіб для очищення кросівок від бруду Kaps Gel Cleaner 100 ml


Засіб для захисту кросівок від вологи та бруду Kaps Protector Sneakers 100 ml

Kaps Protector Sneakers 100 ml Водовідштовхувальний спрей-просочення наносять на чисте сухе взуття і дають просохнути.

Такі просочення не змінюють колір і структуру, створюють бар'єр, який захищає матеріал від бруду, вологи, пилу. Їх дуже рекомендують наносити відразу після першої покупки вироби.

Підошва

Якщо з темної підошвою ще можна якось впорається, то біла підошва - це найбільш важко піддається очищенню місце. Своїм клієнтам з арсеналу засобів для взуття ми рекомендуємо Kaps Yellow Buster.

Засіб для очищення країв підошви Kaps Yellow Buster 100 ml

Kaps Yellow Buster 100 ml - видаляє бруд і наліт з взуття


Проблема: запах

При покупці нової пари кросівок вони виглядають симпатично і приємно, проте нескладно уявити, що буде з парою без догляду через кілька тижнів. Неприємний запах - індивідуальна проблема, і з нею можна впоратися, якщо знати, як зробити це правильно.

Рішення:

В першу чергу - із закритим взуттям використовуйте шкарпетки, якщо не хочете, щоб взуття натирало ногу, а всередині залишалися сліди поту. Постарайтеся носити тільки бавовняні шкарпетки, їх можна знайти з різною висотою.

Подумайте, які аксесуари та засоби зможуть захистити взуття від вбирання вологи і неприємного запаху. Ми в свою чергу пропонуємо звернути увагу на наступні продукти:

  • Засіб для усунення неправильного запаху всередині взуття, або дезодорант.
  • Гігієнічні устілки для кросівок - той аксесуар, завдяки якому ви не лише підтримаєте здорове середовище всередині взуття, а й збережете його внутрішню частину в хорошому вигляді, оскільки такі устілки будуть вбирати зайву вологу, а ви будете регулярно їх змінювати.
  • Антибактеріальний засіб для взуття

Проблема: кросівки втратили ідеальний вигляд

Щоб кросівки завжди були в хорошому вигляді, їх потрібно правильно зберігати.

Рішення: змініть аксесуари для взуття

Якщо взуття непогано збереглося, але виглядає не дуже презентабельно, витягніть і змініть устілки і шнурівку. Ви оціните, наскільки сильно може змінитися вигляд взуття завдяки таким аксесуарам.

Якщо ви не збираєтеся носити кросівки тривалий час, краще добре вичистіть їх і покладіть в коробку. Там на них не буде падати сонячне світло і пил, взуття простоїть в хорошому стані довше.

Пристрасний любитель нової довгоочікуваної пари хоче ходити в кросівках якомога частіше. Але взуттєві майстри радять чергувати одну пару взуття з іншими. Просто для того, щоб дати виробу відпочинок. Адже ми піддаємо взуття навантаженням, ноги у ньому пітніють, конструкція з часом стає не така міцна. Тому по можливості чергуйте кожну пару. А якщо бажання постійно носити одні й ті ж кросівки ну дуже сильне, регулярно чистите їх і сушіть при кімнатній температурі, не біля обігрівальних приладів.

Ми зібрали засоби по догляду за спортивним взуттям в окремому розділі Babyfoot. Хочемо підкреслити, що найважливіше - це регулярний догляд за улюбленою річчю і правильне її зберігання. Спеціальні засоби просто роблять цей процес швидшим і значно полегшують його.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення