095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Навчаємо малюка хорошим звичкам перед сном

10-09-2017
Автор Оля
Навчаємо малюка хорошим звичкам перед сном Babyfoot

У перші місяці життя маля може влаштувати мамі і татові багато безсонних ночей. Проте з часом дитячий сон стає більш спокійним та вимагає від батьків лише надати малюку усі можливості добряче поспати. Сьогодні поговоримо про те, яких хороших звичок можна навчити малюка, аби забезпечити йому здоровий сон.

1. Послідовний розпорядок дня і приємне часопроводження перед сном. Наприклад, колискова чи вечірня казка (для більш старшого віку). Такі приємні миті нададуть мотивації малюку лягати до ліжка. А послідовний розпорядок дня привчить дитину орієнтуватися на щоденні справи.

2. Знайдіть альтернативу сосці чи пустушці. Деякі діти уночі не можуть заснути без цих виробів. Коли дитина підростає, вона може замінити їх іграшковим ведмедиком чи собачкою, якого буде обіймати уночі.

3. Подушка. Фахівці стверджують, що до дворічного віку малюк не потребує ніяких пристосувань на зразок подушки або валика. Але при захворюваннях шийного відділу хребта ортопеди рекомендують батькам маленьких пацієнтів купити ортопедичну подушку.

Ортопедична подушка для новонароджених має поглиблення, щоб голова дитини знаходилась в оптимальному положенні під час сну. Дані вироби приносять чимало користі. Звичайно, при створенні подушок для новонароджених враховані особливості розвитку черепа дітей в цьому віці.

4. Створіть відповідну атмосферу. Провітрена, прибрана кімната, зручне ліжко, приємні вечірні ритуали, дотримання розпорядку – нехай малюк звикає до таких речей з дитинства і сприймає їх як належне. Коли дитина підростає, подібні звички роблять її більш організованою та націленою на правильний образ життя.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення