095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Догляд за дітьми з ДЦП

27-11-2016
Автор Lesia Bratash
Догляд за дітьми з ДЦП - Babyfoot

Дитячий церебральний параліч - складне захворювання як для дитини, так і для його батьків. Він вимагає особливого догляду за малюком і особливого ставлення до нього. Повинна бути врахована кожна дрібниця під час розвитку крихітки, і тоді з прогресуючою хворобою буде легше впоратися. Основними відправними точками догляду за дитиною можна назвати:

1. Якісний сон. Під час сну необхідно стежити за позою дитини, вона повинна бути максимально природною. Батька повинні вчасно помічати згинання тіла і усувати це явище.

2. Прогулянки на свіжому повітрі, ігри, фізичні вправи. Ці заняття, як відомо, дуже сильно впливають на стан організму дитини і є частиною лікування. У нашому інтернет магазині в хорошому асортименті і високій якості представлене ортопедичне взуття для дітей з ДЦП. Воно сприяє розвитку правильної ходи, стабілізує стан ніжки і полегшує пересування. Таке взуття буде корисним для профілактики і лікування різних дефектів і деформацій ніг.

3. Купання. Під час купання можна займатися розвиваючими вправами, добре притримуючи дитину і спілкуючись з нею.

З хворобою складно впоратися, але кожен наступний крок наближає нас до кращого результату. Тому ми бажаємо Вам і Вашим дітям міцного здоров'я!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення